9 Ocak 2013 Çarşamba

Larissa Gacemer Kimidir? Krem Dizisi Rüya

Larissa Gacemer Kimidir? Krem Dizisi Rüya, Larissa Kimdir,Larissa Gacemer Kim, Larissa Nereli, Rüya Kaç Yaşında, Larissa Gacemer Resimleri Fotoğrafları


Larissa Gacemer (Larissa Rodrigues Gacemer), 1988 Sao Paulo, Brezilya doğumlu Model, Oyuncu.

17 yaşında modellik kariyerine başlayan Larissa Gacemer görev aldığı reklam kampanyaları sebebiyle ABD, Fransa, İngiltere, Japonya ve Türkiye'nin de içinde bulunduğu bir çok ülkede çalışmalarda bulunmuştur.


Bu çalışmalarından birinde İzmir’de çalıştı ve bu süre zarfında tanıştığı , yakışıklı manken Burak Gacemer ile 2011 yılında dünya evine girdi.Şu anda da İstanbul’da yaşıyor.

Güzel Larissa hemen yapımcıların dikkatini çekmiş olacak ki Krem dizisiyle birlikte Türk izleyicinin karşısına çıktı.


Sadece model olduğu halde oyunculuğa geçen biri değil Larissa, Türkiye'ye gelmesinden önce Brezilya'da 4 yıl tiyatro eğitimi almış.

Larissa Gacemer Krem adlı diziyle ilk oyunculuk deneyimini de Türkiye'de yaşıyor ve "Rüya" karakterini canlandırıyor. Evet "Krem" dizisindeki bu yabancı güzel kim? diye düşünüyorsanız işte cevabı Larissa Gacemer.


Krem dizisinde Rüya karakterini oynayacak olan ve güzelliği ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Larissa Gacemer kimdir?

Türkiye’de yeni tanınmaya başlayan Larissa Gacemer’nin Krem dizisi ilk projesi olacak.
Larissa Rodrigues Gacemer Sao Paulo, Brezilya doğumlu güzel oyuncu ,17 yaşında modellik kariyerine başlad.ABD, Paris ve dünyada reklam kampanyaları için fotoğrafik bir model olarak çalışan Larissa Londra, Tokyo, dahil birçok ülkede seyahat etmiştir.Bir dönem İzmir’de çalıştı ve bu süre zarfında tanıştığı , yakışıklı manken Burak Gacemer ile 2011 yılında dünya evine girdi.Şu anda da İstanbul’da yaşıyor.

Masum Güzel 1.75 boyunda.


Larissa Rodrigues Gacemer (Krem Dizisi Rüya) Resimleri Fotoğrafları
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme