17 Ocak 2013 Perşembe

2013 Garanti Bankası İş Başvurusu Personel Alımları Başvuru Formu

--> 2013 Garanti Bankası İş Başvurusu Personel Alımları Başvuru Formu
2013 Garanti Bankası İş Başvurusu,
2013 Garanti Bankası Personel Alımları Başvuru Formu,
2013 Garanti Bankası Eleman Alımı,
Bu içeriğimiz de Garanti Bankasının düzenlediği işe alım aşamaları ve başvuru formu hakkında bilgiler paylaşacağız sizlerle.
Adı gibi müşterilerine önem gösteren prestijli bankalardan biri olan Garanti Bankası 2013 yılın ilişkin eleman alımlarını duyurdu. Sizde garantili bir işte çalışmak istiyorsanız Garanti Bankası’na internet üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.
Garanti Bankası finansal hizmetler alanında olduğu gibi insan kaynakları alanında da son derece profesyonel çalışmalar sergilemektedir. Personel işe alımları için yeni mezunlar ve deneyimliler olmak üzere 2 temel grupta değerlendirir. “Yeni mezunlar” kategorisinde müfettiş yardımcısı, bilgi sistemleri denetçisi yardımcısı, management trainee, gişe asistanı veya çağrı merkezi personeli olarak işe başlama imkanı bulabilirsiniz.  “Deneyimliler” kategorisinde Garanti Bankası Genel Müdürlüğü bünyesindeki belirlenen pozisyonlarda ve şubelerde bireysel bankacılık, özel bankacılık, kobi bankacılığı, ticari bankacılık ve kurumsal bankacılık alanında “müşteri ilişkileri yöneticisi” olarak çalışabilirsiniz.
Garanti Bankası üniversite öğrencileri için kampüs etkinlikleri, staj programları ve alternatif iş olanakları gibi imkanlar sunarak, öğrencilere birer insan kaynağı olarak daha okul aşamasında bankacılık alanında eğitmek için çalışmalar yapıyor.

Garanti Bankası Tanıtımı

2013 Garanti Bankası İş Başvurusu Personel Alımları Başvuru Formu ve Şartları

Garanti Bankası 1946 yılında Ankara’da kurulmuş olan, 1983′te finans, sanayi ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren Doğuş Holding’e katılmış olan bir Türk bankasıdır.
Garanti Bankası personel alımları ve iş ilanları ile ilgilenen adaylar www.garanti.com.tr adresi üzerinde “İnsan Kaynakları” bölümü altında “Garantili Kariyer” bölümüne üye olarak bankanın iş ilanlarını görebilir, iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.
Garanti Bankası Üniversite Öğrencileri, Yeni Mezunlar ve Deneyimliler için  Açık Pozisyonlar Tıklayınız

Garanti Bankası İş Başvurusu Formu İçin Tıklayınız
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme