30 Ocak 2013 Çarşamba

Ayda Mosharraf Kimdir? Ayda Mosharraf İsyan Dinle Oses Türkiye Video

-->
Ayda Mosharraf Kimdir:

Bu sayfamızdaki kimdir biyografi yazımızda ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın ‘O Ses Türkiye’ adlı yarışma programında Ayda Mosharraf isyan, büyüleyici yorumuyla herkesi etkiledi.Ayda Halil Sezai'nin isyan şarkısını Halil Sezai'den daha farklı ve sanki daha sert ve etkileyici yorumladı. Ayda Mosharraf İsyan şarkısı dinlerken insanın gözleri doluyor ve gerçekten issssyaaan kelimesini hücrelerine kadar hisssettiriyor.Ayda Mosharraf İsyan video izle,Ayda Mosharraf Halil Sezai isyan duello klibi seyretmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Ayda Mosharraf  Hayatı(Biyografi);
Ayda Mosharraf 21 yaşında, yarışmaya İngiltere'den katılıyor. Nefes aldıkça ve verdikçe müziği yaşadığını söylüyor. Kendi müziğini Türkiye'deki insanlara tanıtmak istiyor. Türk kızı olarak yarışmada olmaktan gurur duyuyor. 10 yaşında şarkı söylemeye başlayan Ayda, daha önce Yetenek Sizsiniz Türkiye 2011 elemelerine katılmış, Acun Ilıcalı tarafından O Ses Türkiye'ye yönlendirilmişti.

Ayda 2012'de tekrar O Ses Türkiye'de Ayda 22 yaşında. O Ses Türkiye'ye İngiltere'den katılıyor, öğrenci. Müziği çok seviyor ve Türkiye'yi uluslararası müzikte temsil etmek istiyor. Elemede Kings Of Leon'dan Sex On Fire şarkısını söyledi. Geçen sene Hülya Avşar'ın takımına katılan Ayda düelloda Hülya Avşar tarafından elenmişti. Bu sene tüm jüri üyelerinü döndüren Ayda, Murat Boz'u seçti ve Murat Boz'un takımına katıldı.

Böylece Çağrı Emrah Yıldırım ile aynı yoldan gitti. Yarışmanın dün akşam ekranlara gelen bölümünde Murat Boz’un takımında yer alan Ayda, seslendirdiği İsyan’ şarkısıyla seyircileri ve jüriyi oldukça etkiledi. Hadise’nin isteği üzerine şarkıyı ikinci kez seslendiren Ayda, Twitter’da da oldukça ilgi gördü. Birçok ünlü ismin genç yarışmacı için tweet attıkları sırada söylediği şarkının sahibi Halil Sezai’nin yorumu ise oldukça dikkat çekti. Sezai, arkadaşlarının programı izlemesi için uyarıda bulunmaları sonrasında “Dinledim dinledim arkadaşlar. Benden güzel okudu şarkımı Ayda Geçmişe götürdü çok sevdim. Ağzına ruhuna sağlık..” diyerek Twitter üzerinden Mosharraf’a olan desteğini dile getirdi.

Yarışmanın dün akşam ekranlara gelen bölümünde Murat Boz’un takımında yer alan Ayda, seslendirdiği ‘İsyan’ şarkısıyla seyircileri ve jüriyi oldukça etkiledi. Hadise’nin isteği üzerine şarkıyı ikinci kez seslendiren Ayda, Twitter’da da oldukça ilgi gördü. Birçok ünlü ismin genç yarışmacı için tweet attıkları sırada söylediği şarkının sahibi Halil Sezai’nin yorumu ise oldukça dikkat çekti. Sezai, arkadaşlarının programı izlemesi için uyarıda bulunmaları sonrasında “Dinledim dinledim arkadaşlar. Benden güzel okudu şarkımı Ayda. Geçmişe götürdü çok sevdim. Ağzına ruhuna sağlık..” diyerek Twitter üzerinden Mosharraf’a olan desteğini dile getirdi.
Ayda Mosharraf İsyan Şarkısı Dinlemek ve İsyan Videosunu İzlemek İçin Tıklayın


Ayda Mosharraf  Resimleri;


Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme