13 Ocak 2013 Pazar

Camoka Hasan Yalnızoğlu Kimdir? Survivor Karaoğlan

Survivor Camoka Hasan Yalnızoğlu kimdir, Hasan Yalnızoğlu, camoka Hasan Yalnızoğlu biyografisi ve resimleri

Camoka Hasan Yalnızoğlu Kimdir? Survivor Karaoğlan başlıklı kimdir biyografi yazımızın konuğu Hasan Yalnızoğlu hakkında her türlü bilgi ve resimleri sizlerle bu sayfada paylaştık.

Biyografisi;
Son zamanların Camoka Hasan'ı gönüllülerin tanıtım videosundan "Issız bir adada yaşamak için herşeyi yapabilirim" diyerek ada yaşamına başlamıştı. Peki Survivor gönüllüler takımının en çok konuşulan ismi olan Hasan kimdir? Survivor Hasan Yalnızoğlu, 1974 yılında Üsküdar'da doğdu. İlk okulu burada tamamladı. Survivor Hasan Yalnızoğlu dansçı, sporcu ve oyuncu olarak birçok dalda kariyerini ilerletmektedir. 6 yaşında cimnastikle başlayıp aynı zamanda çok sevdiği futbolla da ilgilendi. Sonraki yıllarda yüzme sporunda başarılar kazandı. Ailesinin semt değişikliği yapması ve tesis yetersizliği sebebi ile çok sevdiği cimnastik ve yüzme sporundan uzak kaldı. Orta oğrenimini Pendik'te tamamladı. En yakın spor salonu Kung Fu branşında olduğu için çalışmalara burada devam etti. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu ve Marmara Üniversitesi Yöneticilik mezunu. Spor kariyerinde birçok başarısı olan Yalnızoğlu, daha sonradan dans ve oyunculuk alanında da önemli başarılar elde etmiştir. Survivor gönüllülerde yarışmacı olan Hasan Sultans of the Dance ve Anadolu Ateşi Dans grubunda baş dansçı olarak görev almıştı. Survivor Hasan Yalnızoğlu 2007 yılından kendi gibi dansçı olan Tatiana Ruichiana evlendi. Sinema filmlerinde rol alan Survivor Hasan, bir ara Show Tv'de yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında, Gönüllüler takımında yer aldı.
 
Rol aldığı filmler : Tılsım Adası Son Osmanlı Yandım Ali Sen Ne Dilersen Keloğlan Kara Prense Karşı ve son olarak yine Camoka olarak Karaoğlan 2013 filminde oynadı.

Hasan Yalnızoğlu Resimleri;

 
 
 Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme