27 Ocak 2013 Pazar

Ceren İle Celal Filmi Nedir? Oyuncuları Oyuncu Kadrosu Konusu

-->
Ceren İle Celal Filmi Nedir? Oyuncuları Oyuncu Kadrosu Konusu hakkında bilgiler bu yazımızın devamında...

Vizyon:18 Ocak 2013 (1s 54dk)
Yönetmen: Togan Gökbakar
Oyuncular: Şahan Gökbakar, Ezgi Mola, Gökcen Gökçebağ
Tür Komedi

Ceren İle Celal Filmi Hakkında Bilgi;

30'lu yaşlarını süren Celal, Karaköy'de baba mesleğini sürdüren bir elektrikçidir. 30 yaş krizine yeni girmiş olan Ceren ise mobilya mağazasında çalışmaktadır. İkilinin uzun beraberliği ise 6 yıla dayanmıştır! Çevresindekiler artık evleneceklerini varsayarlar. Fakat Celal bir arkadaşının bekarlığa veda partisine gitmek isteyince ikili feci tartışır ve bozuşurlar. Ceren gitmesini istemese de, Celal kırk yalanla bir yolunu bulur ve partiye gider. Olay ortaya çıkınca Ceren ayrılmak ister; onu hala sevse de amacı biraz sevgilisinin burnundan getirmektir. Fakat hiç beklemediği biçimde evlilik baskısı altında kalmaktan şikayet eden Celal bir anda Ceren'i terk eder! 

Hayatının çoktan daha güllük- gülistanlık olacağını sanırken bekarlık günlerinde belalar da peşini bırakmaz. Ceren'i özleyeceği günler yakındır.... 
Başrollerini ünlü komedyen Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola'nın paylaştığı Celal ile Ceren, Recep İvedik serisinde beraber çalışan yönetmen Togan Gökbakar ve Şahan Gökbakar Kardeşler'in yeni komedi projeleri.

 Ceren İle Celal Filmi Oyuncu Kadrosu;

 • Şahan Gökbakar
  Şahan Gökbakar
  Rol: Celal
 • Ezgi Mola
  Ezgi Mola
  Rol: Ceren
 • Gökcen Gökçebağ
  Gökcen Gökçebağ
  Rol: Kubilay
 • Dilşah Demir
  Dilşah Demir
  Rol: Gözde
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme