5 Ocak 2013 Cumartesi

Facebook Hesabı Kapatma (Nasıl Silinir) 2013

Facebook’da 2012 yılına timeline yani zaman tüneli isimli profil ile girdik. Bu yeni oluşumda bazı sistemsel ve kulanımsal değişiklikler oldu bildiğiniz gibi. Bazılarımız bazı sebeplerden facebook hesaplarını kapatmak istiyor bunun için değişen yeni sistemi de yardımcı olmak için paylaşıyorum.

Facebook hesabınızı kapatmak ve tam olarak silmek için şunları yapın;

Hesabınız açık iken https://ssl.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account  bu linke tıklayın ve Gönder tuşuna basın. Yalnız dikkatinizi çekmek istiyorum. Önemli uyarı: Bu işlemden sonra geri dönüş yoktur yüklediğiniz paylaştığınız herşey kalıcı olarak silinir.
facebook hesap silme Facebook Hesabı Nasıl Kapatılır ? (2012)
Kullanıcılar facebook hesaplarını çeşitli sebeplerle siliyorlar, kimisi bu sosyal ağ sitesiyle başa çıkamadığı için işleri daha da karıştırmamak için siliyor kimisi de tehlikeli bulduğu için zira gerçekten de istemediğiniz kişiler bir yolunu bulup özel bilgilerinize ulaşabiliyor.

 Herşeye rağmen yeni çağın gerektirdiği sosyal dünyada bu işi iyice bilip avantajlarını kullanmak gerekiyor, sizin de bildiğiniz gibi artık iş, aşk, okul, eğlence neredeyse hepsi sosyal paylaşım sitelerine taşındı. Öyle ki bazı kavramlar gerçek hayatta dahi yok, sanal alem gittikçe büyüyor.

teknobilim.net
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme