25 Ocak 2013 Cuma

Gizem Karaca Kimdir? Umut Kim benim hala umudum var dizisi

Gizem Karaca Kimdir? Umut Kim star tv'nin yeni dizisi benim hala umudum var dizisindeki Umut kimdir?

Gizem Karaca Kimdir? 
Miss Turkey 2011 güzellik yarışmasında ilk üç güzelden biri seçilen Gizem Karaca, yakın zamanda Eve Düşen Yıldırım adlı TV dizisinin güzel oyuncusu olarak herkes tarafından tanındı. Şimdilerde, Emir'in Yolu adlı dizide Güneş rolünde zengin ve güzel bir genç kızı canlandırmaktadır. Sıcakkanlı ve yalandan nefret eden bir kişiliğe sahip olan Gizem Karaca, her şeye olumlu yönünden bakmayı kendisine düstur edinmiştir. Güzel oyuncunun hobileri arasında ata binmek, resim yapmak, dans etmek, kitap okumak, yüzme, yürüyüş ve fotoğraf çekmenin yanı sıra, tango ve lirik dans eğitimi, keman ve piyano gibi müzik aletlerini de çalabilen Gizem Karaca, farklı bir portre çizmektedir. Eğlenceli ve komik kişiliği sayesinde etrafındaki arkadaşları ve ortamı tarafından çok sevilmektedir.

Gizem Karaca Hayatı (Biyografi);
Yaşı 20 olan güzel oyuncu, 09 Temmuz 1992 yılında dünyaya geldi. Boyu 1,75 m olan oyuncunun kilosu da 53’tür. Lisan eğitimi alan Gizem Karaca, İngilizceyi iyi derecede, Fransızca’yı da az seviyede bilmektedir. Sarışın olan oyuncunun göz rengi ela, ayakkabı numarası da 39’dur. Vücut ölçüleri 85-60-90 olan Gizem Karaca’nın üstlendiği rollerin hakkını verdiğine ve ileride çok daha farklı projelerle karşımıza geleceğinden emin olabilirsiniz.


Önce Muazzez, sonra Güneş ve son olarak Umut'un gerçek adı Gizem Karaca'dır.

--> Eve Düşen Yıldırım dizisindeki Muazzez karakteriyle, kısa sürede büyük beğeni toplayan, Türkiye Güzellerimizden Gizem Karaca Eve Düşen Yıldırım dizisinin güzeller güzeli Muazzez Emir'in Yolu dizisinde Güneş adlı karakteri canlandırdıktan sonra şimdi de Star TV de yeni başlayan benim hala umudum var dizisinde Umut karakterini canlandıran ve dikkatleri üzerine çeken Gizem KARACA yine revaşta.

Gizem Karaca (Umut) Resimleri;Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme