10 Ocak 2013 Perşembe

Hazar Ergüçlü Kim? (Medcezir Eylül) - Hazar Ergüçlü Kimdir Biyografisi Nereli Boyu Kaç Yaşında

Hazar Ergüçlü Kimdir, Medcezir Eylül kimdir, Kuzey Güney dizisinde Kuzey’in sevgilisi Simay Kuzey Güney Simay Kim,Hazar Ergüçlü resimleri fotoğrafları, Hazar Ergüçlü kim, Biyografisi,sevgilisi kim, Hazar Ergüçlü boyu kaç hakkında biklgi

Medcezir Eylül Kim? veya Medcezir Eylül Hazar Ergüçlü Kimdir? veya soruları internet üzerinde çok fazla sorulan sorular arasında. Bu durumda pek çok izleyici kim olduğu hakkında bilgi edinmek istiyor. Güzelliği ile dikkatleri üzerinde toplamayı başaran sempatik oyuncunun dizi de bir de hayranı bulunuyor. Küçük yaşlardan bu yana Eylül’e ilgi duyan Mert karakteri fazlasıyla ilgi görmekte.  

Bu kimdir biyografi yazımızda güzel ve seksi oyuncu Hazar Ergüçlü hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Hazar Ergüçlü hakkında  her türlü bilgiye ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Hazar Ergüçlü kimdir, biyografisi, boyu, kaç yaşında ve nerelidir?

Hazar Ergüçlü Hayatı;
Hazar Ergüçlü, 1992 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde dünyaya geldi. Lefkoşe’de amatör olarak oyunculuk yaptı. Profesyonel olarak ilk oyunculuk hayatına Gölgeler ve Suretler adlı sinema filmiyle attı. Kuzey Güney dizisinde oynadığı Simay Canbaş karakteri ile herkesin tanıtığı oyuncu haline geldi.


Rol aldığı bazı dizi ve filmler;  
Gölgeler ve Suretler,
Kuzey ve Güney- Simay
Medceizr- Eylül


Hazar Ergüçlü Hakkında Özel Bilgi;
Simay'ın direk dansı yaptığı sahneler, magazin basınına damgasını vurmuştu.

 Hazar Ergüçlü (Medcezir Eylül -Kuzey Güney Simay) Resimleri;


 

 

Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme