10 Ocak 2013 Perşembe

Kim Kardashian Kimdir? ne iş yapar, ailesi, kız kardeşi


Bu yazımızda, ünlü yıldız Kim Kardashian Kimdir? Kim Kardashian ne iş yapar, Kim Kardashian ailesi, Kim Kardashian resimleri, Kim Kardashian kız kardeşi Kim Kardashian biyografisi, hayatı, kim kardashian paper dergisi pozları resimleri, Kim Kardashian ve özel hayatı hakkında bilgiler yer almaktadır.


Kim Kardashian Kimdir?
Kim Kardashian Biyografi; Kimberly Noel Kadashian, 21 Ekim 1980'de Los Angeles'ta doğmuş Ermeni asıllı bir ailenin çocugudur. Amerikan sosyetesinin ünlü simalarından ve Paris Hilton'un parti arkadaşı olan Kim gazetelerin magazin haberlerinin vazgeçilmezlerindendir. Basın tarafından sitilist olarak da adlandırılmıştır.

Babası bir zamanlar O.J.Simpson'un avukatlığını yapmış ünlü avukat Robert Kardashian'dır (1944-2003). 2007 yılına kadar Paris Hiton'un parti arkadaşı olarak tanınan Kim Kardashian, erkek arkadaşı Ray J ile çekilmiş porno videosunun dağıtımını yasal olarak engellemek istediği zaman adını duyurmuştur. Kim'in açıklama yapmasından önce kamuoyunun bu kasetin varlığından haberi yoktu ve video bir anda internette yayılmaya başladı. Kim 2000-2004 yıllarında yapımcı Damon Thomas ile evliydi. Kim Kardashian ve iki kız kardeşi Calabasas, Kaliforniya'da bir butik işletmektedir. kimberly noel kardashian 21 ekim 1980 los angeles california doğumlu ermeni asılıı ve stilist olarak başladı hayatına televizyon kişiliği ve seksiliği ayrıca büyük poposu ile sürekli ilgi odağı oldu.özel hayatıyla sürekli gündemdedir.ayrıca reality şov yapmaktadır.ayrıca sevgilis ray j ile birlikte olduğu seks kasedi internete düşmüş ve izlenme rekoru kırmış,şimdilerde şansını oyuncukta deniyor ve ilk olarak disaster movie adlı sinema filminde oynadı.

Kim Kardashian Hayatı;
Kimberly Noel Kardashian (doğum 21 Ekim, 1980) Ermeni asıllı Amerikalı sosyetik, manken, aktris, stilist, kıyafet perakendecisi ve televizyon kişiliği. En çok sosyal hayatıyla, seks kasediyle, Keeping Up with the Kardashians adlı reality showa çıkması ile bilinmektedir. Ailesi Kim Kardashian baba tarafından Ermeni, anne tarafından İskoç ve Hollanda kökenlidir. Babası Robert Kardashian O. J. Simpson'ın avukatı olarak ünlenmiş ve 30 Eylül 2003'te ölmüştür.

Annesi Kris Jenner 1989'da Robert'ten boşanmış ve eski Olimpiyat atleti Bruce Jenner ile 1991'de evlenmiştir. Kim Kardashian'ın üç öz kardeşi vardır. O.J. Simpson onun vaftiz babasıdır. Kariyer 2007'de Playboy dergisine soyunan Kim 2008'de Carmen Electra ile birlikte Acaip Bir Film adlı filmde oynamıştır. Felaket filmleriyle dalga geçen bir film iyi eleştiriler toplayamamıştır. Kardashian How I Met Your Mother'ın bir bölümünde de yer almıştır. Yine 2008'de "Dancing with the Stars" adlı bir dans yarışmasında daha yer almıştır.

Kardashian 2 Mayıs 2008'de "Workout with Kim Kardashian" adlı bir spor DVD'si çıkarmış, daha sonra kendi blogunu açmış, kendi parfümünü çıkartmış ve ayakkabı satış servisi başlatmıştır. İlişkileri 2000'de prodüktör Damon Thomas'la evlenip 2004'te boşandı. Daha sonra R&B sanatçısı Ray J ile çıkmaya başladı. Ray J ile bir seks kasedi ortaya çıktı. Kim Kardashian önce dava açsa da daha sonra Vivid Entertainment'la anlaşıp kasedin haklarını 5 milyon dolara sattı. 2007'de Ray J'den ayrılan Kardashian, Amerikan futbolcusu Reggie Bush ile çıkmaya başladı ancak ayrıldılar.Şu an ise ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile aşk yaşamaktadır

Kim Kardashian katıldığı bir davetlerde giydiği ultra göğüs ve bacak dekolteli elbiseleri ile ve pekçok dergiye verdiği çıplak pozları ile elbisesindeki göğüs dekoltesi magazin dünyasının oldukça dikkatıni çekiyor.

Ünlü televizyon yıldızı Kim Kardashian, Paper dergisine birbirinden iddialı pozlar verdi. En cesur haliyle kamera karşısına geçen ünlü yıldız, çekimlerde kalçalarını açtı. Kim Kardashian, günün birinde kızı çıplak poz vermek isterse onu sonuna kadar destekleyeceğini söyledi. Çıplak pozlarıyla geçen hafta magazin dünyasına damgasını vuran Kim Kardashian günün birinde kızı da aynı şeyi yaparsa onu sonuna kadar destekleyeceğini söyledi. Avustralya'nın Perth kentinde yayın yapan bir radyoya röportaj veren 34 yaşındaki Kardashian "İleride kızım North'a her konuda destek vereceğim" diye konuştu. Paper dergisine verdiği çıplak pozlarla olay yaratan Kardashian "Eğer kızım da ileride benim şimdi yaptığım gibi çıplak poz vermek isterse bu bir problem yaratmaz" dedi. Kardashian, kızına hamileyken aldığı kilolar nedeniyle çok eleştirildiğini ama eski formuna kavuştuktan sonra ise görüntüsüyle gurur duyduğunu ve o pozları verdiğini anlattı.  

Kim Kardashian Resimleri;

  

 
 Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme