13 Ocak 2013 Pazar

Müge Boz Kimdir ? Leyla İle Mecnun Karaoğlan

Müge Boz Kimdir, Müge Boz Kim,Müge Boz biyografisi, Leyla İle Mecnun Müge Boz hayatı ve resimleri

Müge Boz Kimdir ? Leyla İle Mecnun Karaoğlan başlıklı kimdir biyorafi yazımızda son zamanların çıkış yapan ve adını Karakol dizisi ile duyurmaya başlayıp Leyla İle Mecnun dizinde iyiden iyiye yıldızı parlayan güzel çekici ve değişik tarzı ile hayranlık uyandıran yarı Egeli yarı göçmen Müge Boz hakkında bütün bilgiler ve Müge Boz resimlerini sizin için paylaştık.

Biyoğrafisi;
Doğum Tarihi: Ocak 1984
İzmir Atatürk Lisesi'nden mezun oldu.

Müge Boz Makedonya göçmeni anne ve egeli bir babanın büyük kızıdır. 13 Nisan 1984 doğumlu olan Müge Boz'u ekranlar da birçok ünlü markanın reklamlarıyla tanıdık. Çocukluk yılları İstanbulda geçmiştir. Müge Boz'un okul eğitiminin yanında müzik ve bale eğitimide almıştır. İzmir Atatürk Lisesi mezunudur. Liseden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesinde Sinema Tv ve Halkla İlişkiler bölümünü bitirdi. Yurtdışında Hogskulen i Volda ismindeki okuldan burs kazanmış ve Norveç'e gidip orada 'Strategic Design' ve 'Digital Photography' eğitimi almıştır.

Kariyeri ve Rol Aldığı Film ve Diziler;
Dizi sektörüne melekler korusunla başladı, daha sonra sırasıyla Şuphe ve Karakol dizilerinde rol aldı. Şuan ise ekranların fenomen dizisi haline gelmiş 'Leyla ile Mecnun' dizisinde 'Şirin' karakterini oynamıştır. Dizi oyunculuğunun yanısıra fotomodellikte yapmaktadır. Zen Pırlantanın 2010 yüzüdür.Loft,T-Box çekimlerinde bulunmuştur.'Leyla ile Mecnun' dizisinden sonra son olarak Karaoğlan (2013 versiyonu) sinema filminde rol almıştır.

Müge Boz Resimleri;
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme