17 Ocak 2013 Perşembe

Odeabank Nedir? Odeabank Kimin Kime Ait Sahibi Kimdir Hakkında Bilgi

--> Odeabank Kimin,
Odeabank Kime Ait,
Odea Bank'ın Sahibi Kimdir,
Odeabank Hakkında Bilgi,

Hülya Avşar’ın reklam filminde oynadığı odeabank kimin ? odebank’ı kim kurdu ? Odeabank’ın sahibi kimdir ? Odeabank’ kim kurdu, Odeabank ‘ın sahibi kim?

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından 15 yıl aradan sonra ilk kez sıfırdan banka kurma izni alan 49. banka olan Odeabank Lübnanlı Bank Audi Grubu’na ait. Odeabank1 Kasım’dan bu yana Hülya Avşar’da ilk şubesiyle hizmet vermeye başladı. 2 Ekim’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından faaliyet izni onaylanan Lübnanlı Odeabank, ilk şubesini İstanbul Maslak Olive Plaza’da açtı. Bankanın resmi açılışı 10 Ocak tarihinde yapıldı.
Odeabank ‘ın Türkiye’de faaliyete başlaması büyük bir reklam kampanyası ile tanıtılmaya başlandı. Özellikle mevduat toplayabilmek için geniş bir tanıtım yapacak olan bankanın uzun süredir sır gibi saklanan reklam yüzü olarak Hülya Avşar seçildi. Avşar kızı bankanın reklamlarında oynamaya başlayınca ilgi bir anda Odeabank’a yöneldi. Bank Audi İcra Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Odeabank Yönetim Kurulu Üyesi Freddie baz, markanın yüzü Hülya Avşar, için “Gücün ve güzelliğin doğal kombinasyonu” açıklamasını yaptı. İstanbul, İzmir ve Ankara’da halihazırda 6 şubesi bulunan Odeabank ‘ın, toplam şube sayısı ise Ocakta açılacak şubelerle birlikte 9′a ulaşacak.

Odea Bank’ın Genel Müdürü Hüseyin Özkaya, 2013′te 25 yeni şube açacaklarını söyledi. Banka, kredilerde 2 milyar dolar mevduatlarda ise 1.5-2 milyar dolar büyüklüğe ulaşmayı hedefliyor. Odea Bank’ın şu anda 390 çalışan sayısı bin 500 müşterisi bulunuyor. Banka Hülya Avşar’ın rol aldığı reklamla kısa sürede adından söz ettirmeyi başardı. Son günlerde adı sıkça duyulan

Odeabank kimindir? Ortakları kimlerdir? Odeabank yönetiminde kimler bulunmaktadır? Şirket Ceo’su kimdir? 

Türkiye’de bankacılık grubuna giren 49. Banka olan Odeabank 2 Ekim 2012 tarihinde Türkiye’de faaliyet göstermek üzere faaliyet izni almıştır. Ana hissedarı merkezi Lübnan’da bulunan Bank Audi’dir. Bank Audi 11 farklı ülkede hizmet veren bir gruptur.


Bank Audi’nin Ana Hissedarları
Bank Audi sal-Audi Saradar Group %82,688
Audi Saradar Private Bank %17,000
Audi Bank Yönetim Kurulu Bşk. Raymond Audi %0,104
Audi Bank CEO’su Samir Hanna %0,104
Audi Bank CFO’su Freddie Baz %0,104
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme