14 Ocak 2013 Pazartesi

Telif Hakkı ve Gizlilik Politikası  • Nedirkimdirbilgilen.com hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir ve içeriğindeki yazılar tamamı ile internet sitelerinden ve çeşitli kaynak kitap ve dergilerden derlenip düzenlendikten sonra yayınlanmıştır. 

  • Nedirkimdirbilgilen.com editörleri maddi çıkar gözetmeksizin kullanıcılara yararlı olmak adına araştırdıkları bilgileri eğitimsel,tıbbi,bilimsel,maddi ve manevi her türlü sorumluluğunu reddederek site kullanıcılarına yararlı olabilmek adına sitede yayınlamışlardır.

  • Nedirkimdirbilgilen.com maddi çıkar gözetmeksizin kullanıcılara hizmet verebilmeyi kendisine görev edinmiş bir bilgi ve haber bloğudur. 

  • Telif hakkının size ait olduğunu iddaa ettiğiniz içerikler uyarınız üzerine sitemizden tamamı ile kaldırılacaktır. Telif hakkının bildirimi yapılmadığı sürece yayınlanmış olan içerikten sorumlu tutulamayız. Telif hakkının size ait olduğunu iddaa ettiğiniz veya telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen bu yazıları iletişim bölümünden bize bildiriniz. 

          Teşekkürler.


        İletişim;  iletisim bloggeradmin@nedirkimdirbilgilen.com
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme