30 Ocak 2013 Çarşamba

Tracy Spiridakos Kimdir? Charlie Matheson Kim Revolution Dizisi

-->

Tracy Spiridakos (Charlie Matheson) Kimdir?

Tracy Spiridakos cnbc-e televizyonunda türkçe altyazılı olarak, orjinal dilinde ingilizce yayınlanan  Revolution (Devrim) dizisinin başrol oyuncularından sarışın yeşil gözlü Kanadalı genç oyuncu güzelliği ve yakıcı bakışları ile dikkat çekiyor. Tracy'in başrolünde oynadığı  Revolution yani devrim dizisi aynı zamanda star tv de türkçe dublaj olarak yayınlanmakta.


Revolution Dizisindeki Rolü:

Tracy Spiridakos; dizideki adı ile Charlie Matheson, dikbaşlı, meraklı ve cesur bir kızı canlandırıyor.Güzel yıldız Devrim dizisinin en dikkat çeken karekteri olma özelliği ile öne çıkıyor.


Hayatı - Biyografisi:

Winnipeg doğumlu olan Tracy Spiridakos,dört yaşına kadar ailesi ve iki kardeşi ile birlikte Yunanistanda küçük bir köy olan Skala'da yaşamış. Spiridakos orada yaşadı.T.Spiridakos sonra Winnipeg'e geri döndü ve boş zamanlarında ve yaz tatillerinde annesi ve babası ile restoranda çalıştı.Yaz tatillerini bir sürü geçirdi. Tracy Spiridakos ailesi ve arkadaşları arasında eskiden beri eğlenceli ve şovmen tavırları ile nam saldı.Aktris olamak ve bir yerlere gelebilmek için içinde hep bir hırs olan güzel oyuncu Vancouver'a  taşınmak istiyordu.

KARİYERİ

Oynadığı Diziler; Çoğunluk Kuralı,Psych, Hellcats, Supernatural, Being Human gibi pekçok  televizyon yapımında yer aldı.Son olarak Revolution (Devrim) dizisinde baş rol oynuyor.


Oynadığı Sinema Filmleri; Ragz, Sezar: Maymunların Yükselişi, Yeni Kız.


Tracy Spiridakos (Charlie Matheson) Resimleri - FotoğraflarıPaylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme