8 Ocak 2013 Salı

Ümmiye Gürbüz Kimdir? ATV Kim Milyoner İster

Şalvarlı pazarcı teyze milyonların kalbine taht kurdu! ATV'de Kim Milyoner İster'in Balıkesirli yarışmacısı Ümmiye Gürbüz, 60 bin liralık ödüle kadar çıkarken, son soruya cevap vermedi ve 30 bin liralık ödülün sahibi oldu.

Kenan Işık'ın sunduğu "Kim Milyoner İster" dün akşam oldukça ilginç bir yarışmacıyı ağırladı. Balıkesir'den geldiğini söyleyen yarışmacı, stüdyoya yerel kıyafetleriyle geldi. Şalvar ve el işlemeli başörtüsüyle izleyiciyi ekrana çeken yarışmacı ilk dört soruya üst üste doğru cevaplar verdi.

Joker hakkını kullanmadan 15 bin liralık ödüle kavuşan yarışmacı, pazarcılık yaptığını ve dağlardan çeşitli otlar toplayarak geçimini sağladığını söyleyerek milyonları şaşırttı. 60 bin lira değerindeki "Hijyen ne anlama gelmektedir" sorusunda üst üste tüm jokerlerini kullanan yarışmacı, 30 bin liralık ödüle razı oldu.

TWITTER'DA GÜNDEM OLDU
Şalvarı ve kendine has uslubuyla izleyenleri ekrana kilitleyen Ümmiye Gürbüz, yarışmadan 30 bin lira ile ayrılırken, Twitter'da da gecenin gündemi oldu. TT listesine giren Gürbüz büyük takdir topladı.

İşte twitter'ı kasıp kavuran yarışmacı için yazılanlar; @DudekSenayATV'de Müthiş bi kadın var.İnsanin sarılıp yüreğine sokması geliyor.K.İsik bile duygulandi.Temiz Turk Anası @TwitPasaAtv'de yarisan teyze cok seker ya.Ne guzel bir Türk kadini örnegi... Pazarci ve isini cok seviyor, inancli, kafasi zehir gibi masallah @ErsoyKcksulan pazarcı kadın hiç jokersiz 15.000 liralık soruya geldi Atv de.. ilk soruda elenenler utanması lazım.. @sedef_sahinŞaşkınlıkla ATV izliyorum !! Helal olsun sana teyzecim yaa!! HELAL OLSUN... @soydayeOlm şu teyzemi bi izleyin lan. Helal olsun. @pakiteysisATV'deki teyze bomba, yürü be teyze. @BayretweetciATV'de şalvarlı teyze milyonları şaşırtıyor. Teyzek 15 bin liraya jokersiz ulaştı... @ayscalikAtv'deki yarışmada yarışan teyzeyi bulmak, mümkünse evin 5.üyesi olarak almak istiyorum... O nasıl bir sevimliliktir yahu!@esrapozanAtv'de Milyoner başlamış. Süper tatlı bir teyze var. Atv izlenir bu gece ;) @burcu_aydnÇok önemli bir maniniz yoksa ATV'yi açın #kimmilyonerolmakister'deki yarışmacı teyze şahane! @ilgincbiseyatv'yi açın acayip bi' yarışmacı var.

haberturk.com
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme