12 Ocak 2013 Cumartesi

Volkan Keskin Kimdir? Biyografisi Karaoğlan Filmi 2013


Volkan Keskin Kimdir? Biyografisi Karaoğlan Filmi 2013 başlıklı kimdir biyografi yazımızda dünden bugüne klasik hale gelmiş Karaoğlan Filmi'nin yeni karaoğlan'ı yakışıklı karayağız delikanlı Volkan Keskin kim,Volkan Keskin Kimdir,hayatı,biyografisi,Volkan Keskin resimleri ve kariyeri gibi Volkan Keskin Kimidir? hakkında bütün bilgilere yer verdik.

Biyografi; 
Volkan Keskin 1983 senesinin 1 Ekim tarihinde Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde bulunan Samsun’da dünyaya gözlerini açmıştır.Mesleği aktörlük olarak bilinen Volkan Keskinin en son rol aldığı film ”Fetih 1453″ olarak biliniyor. Volkan Keskin üç üniversite bititmişti.Eğitimini 19 Mayıs Üniversitesi’nde tamamladığı biliniyor. Oldukça yakışıklı olan genç oyuncu yedi yıldır fitness eğitmenliği yapmakta olup aynı zamanda yedi yıldır ata bindiği ve ekstrim ile uğraştığından hem fiziksel özellikleri hem de kabiliyetleri ile  yönetmenlerin ilgisini çekmiştir.

Volkan Keskin Kaç Yaşında; Volkan Keskin 30 Yaşındadır.

Oynadığı Rol Aldığı Fimler; Fetih 1453 ve son olarak 11 Ocak 2013 de vizyona giren yeni Karaoğlan Filmi 2013 versiyonunda başrolde yani Karaoğlan rolüyle izleyicilerle buluşuyor.

VOLKAN KESKİN (KARAOĞLAN) RESİMLERİ:Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme