12 Şubat 2013 Salı

Kotakoti Kimdir? Dokota Rose Kim Barbie Bebek kız

--> Dakota Rose Kimdir? Barbie Bebek Dakota Rose kim? Dakota Rose hangi ülkeden, Dakota Rose resimleri,Dakota makyajsız,Dakota normal hali nasıl,Dakota güzellik sırları ne,Dakota Rose videosu hakkında.

23 yaşındaki Kaliforniya'lı Amerikan Dakota Rose çektiği fotoğraflar ve yüklediği videolar ile başta Japonya ve Çin olmak üzere tüm dünya ona hayran. Barbie Bebek Dakoda Rose.


Tüm Dünya'nın takip ettiği Dakota Dore yaptığı özel makyajlar ve kıyafetlerle herkesi kendisine hayran bıraktı. Barbie Bebeklere benzemesiyle ün salan Dakota Dore Amerika'da Barbie olarak anılıyor.


Japon çizgi romanlarından çıkmış gibi giyinen ve naturel makyajı ile günlük yaşamına devam eden Rose kendi blogger sitesinde günlük yaşamını takipçileri ile paylaşıyor.


YouTube'a yüklediği videolarda makyaj teknikleri ve giyim tarzıyla ilgili bilgi veren Dakota Rose'un videoları o kadar çok ilgi görüyor ki, bunlara YOUKU'da bile rastlamak mümkün.Youtube'de sürekli olarak konuşan Rose photoshop yapmadığını Youtube yüklediği videolarında anlatıyor.
        Dakota Rose KotaKoti Resim GalerisiDakota Rose Güzellik Sırları Video


Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme