18 Şubat 2013 Pazartesi

Senem Kuyucuoğlu Kimdir? Hayatı Biyografisi Resimleri

-->
Senem Kuyucuoğlu Kimdir? Hayatı Biyografisi Resimleri başlıklık kimdir biyografi yazımızın ünlü ismi Senem Kuyucuoğlu kim,Senem Kuyucuoğlu resimleri,Senem Kuyucuoğlu hayatı ve Senem Kuyucuoğlu hakkında bütün bilgiler yer almaktadır.

Senem Kuyucuoğlu, pek çok modellik ve güzellik yarışmasında derece alan Türk modeldir. Türkiye'yi birçok uluslararası yarışmada temsil eden Kuyucuoğlu, son olarak Türkiye adına 2009 Kâinat Güzellik Yarışması'na katılmıştır. Boxer dergisinin 2009 yılında okur oylarıyla belirlediği Türkiye'nin en seksi 50 kadını sıralamasında da 3. sırayı almıştır.Senem Kuyucuoğlu Hayatı (Biyografisi) Kariyeri;
1990'da İzmir'de doğan Senem Kuyucuoğlu modelliğe 14 yaşında başladı.2006 yılında, henüz 15 yaşını doldurmamışken Deniz Akkaya ile Top Model Türkiye yarışma programına katıldı ve burada ikinci oldu.2007 yılında Best Model of Turkey yarışmasında "Türkiye'nin en iyi modeli" seçilen Kuyucuoğlu, aynı yıl düzenlenen Best Model of the World yarışmasına Türkiye adına katıldı ve burada da "Dünyanın en iyi ikinci modeli" seçildi. Bacak boyu 123 cm olan Senem Kuyucuoğlu, modellik yarışmalarında elde ettiği derecelerin ardından kariyerine devam etti.[1] Çeşitli defile ve organizasyonlarda yer aldı. 2009'un Mart ayında Fashion One TV'nin ekran yüzü olan Kuyucuoğlu, yine aynı kanalda Moda Polisi adlı moda programını sundu.Nisan 2009'da katıldığı Miss Turkey 2009 yarışmasında ikinci olan Senem Kuyucuoğlu, Türkiye'yi Kâinat Güzellik Yarışması'nda (Miss Universe) temsil etme hakkını elde etti.24 Ağustos 2009'da Bahamalar'da yapılan Kâinat Güzellik Yarışması öncesi rahatsızlanan Kuyucuoğlu, podyuma iğne olarak çıkarak Türkiye'yi temsil etti;ancak dereceye giremedi.

14 yaşında modelliğe başlamasını hayatının dönüm noktası olarak niteleyen Senem Kuyucuoğlu, sahne dışında utangaç biri olduğunu söylemiştir.2008 yılında verdiği bir röportajda "İlk yarışmamda erkeğe benziyorum diye beni seçmediler" diyen Kuyucuoğlu, aynı röportajda vücudunda en beğenmediği yerinin ayakları olduğunu belirtmiştir.Giyim konusunda takıntılı olan ve alışveriş yapmayı çok seven Kuyucuoğlu'nun en sevdiği renkler ise kahverengi, siyah ve turkuvazdı.

Senem Kuyucuoğlu Resim Galerisi İçin Buraya Tıklayın;
 
 Senem Kuyucuoğlu Resim Galerisi İçin Buraya Tıklayın;


kaynak: tr.wikipedia.org
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme