18 Mart 2013 Pazartesi

Ayşe Tezel Kimdir? Nereli Kaç Yaşında - Spartacus Canthara

--> Ayşe Tezel Kimdir? Nereli Kaç Yaşında - Spartacus Canthara;

Ayşe Tezel kim, Ayşe Tezel biyografi, Ayşe Tezel fotoğrafları, Bu biyografimiz de Spartacus dizisinde Canthara isimli köle kız rolünü oynayan Ayşe Tezel hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşacağız. Ayşe Tezel ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflara ulaşabilirsiniz. Ayşe Tezel kimdir, biyografisi, boyu, kaç yaşında ve nerelidir?


Ayşe Tezel, 1980 yılında Londra’da dünyaya geldi. Baba tarafı Türk, anne tarafı Yeni Zelandalıdır. Tiyatro Okulu’ndan mezun olduktan sonra Yeni Zelanda’nın en uzun süre ekranda kalan dizisi ‘Shortland Street’ ile televizyona adım atan Tezel, ilk film deneyimini ise ABD yapımı romantik komedi Miami Meet Me In ile yaşadı. Televizyon kariyerine Yeni Zelanda’da devam eden ve şu an ‘The Blue Rose’ adlı dizinin kadrosunda yer alan Tezel, Spartacus’te konuk oyuncu olarak yer aldı.


Gösterildiği her ülkede izlenme rekorları kıran “Spartacus”un Canthara’sı Ayşe Tezel, sıra dışı hikayesini, dizideki cüretkar sahnelerin başlarda onu nasıl korkuttuğunu ve “Muhteşem Yüzyıl” hayranlığını, GQ Türkiye dergisine anlattı. Eğer babası 1970’lerde Abbey Road yakınlarında müzisyenlerin uğrak yeri olan bir pub açmasaydı, annesi okulunu bitirdikten sonra dünya turuna çıkmaya karar verip sonunda kendini o pub’da çalışırken bulmasaydı veya “Spartacus” dizisi, küçük yaştayken taşındığı Yeni Zelanda’da çekilmeye başlamasaydı, biz Ayşe Tezel adını hiç duymamış olacaktık.

Ayşe Tezel Resimleri;Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme