15 Mart 2013 Cuma

Ayşe Tezel Kimdir? Spartacus Dizisinde Oynadımı

-->
Ayşe Tezel Kimdir? Spartacus Dizisinde Oynadımı başlıklı yazının biyografi konuğu Türk asıllı oyuncu Ayşe Tezel hakkında bilgilerden ibarettir.

Ayşe Tezel Kimdir Hakkında Bilgi;
Babası Türk, annesi ise Yeni Zelanda asıllı olan Ayşe Tezel 1980 yılında Londra'da doğdu.3 yaşında ilk bale dersini alan Tezel, 8 yaşında repertuar tiyatrosuna yazıldı.2002 yılında Tiyatro Okulu'ndan mezun olan Tezel, Yeni Zelanda'da yayınlanan Shortland Street isimli televizyon şovunda çalıştı.Tezel, ilk film deneyimini ise ABD'de çekilen romantik komedi filmi Miami Meet Me In yaşadı.Tezel, Cannes Film Festivali'nde de gösterilen Lonely Royals Mahkemesi filminde oynadı.Other Side of the Game filminde de rol alan Ayşe Tezel, son sezon yayını devam eden Spartacus: War Of The Damned'de konuk oyuncu olarak yer aldı.

Spartacus dizisinde Türk oyuncu rol aldı. Dizinin geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bölümündeki yatak sahnesinde Gaius Julius Caesar'ın (Sezar) birlikte olduğu Canthara isimli köle karakterini Türk asıllı Ayşe Tezel'in canlandırdığı ortaya çıktı.

Spartacus: War Of The Damned'in 6'ncı bölümünde Ceasar, yatakta iki köle kadınla birlikte olmuş, ardından da General Marcus Crassus'un oğlu Tiberius Licinius Crassus'a bu kadınlardan birisi olan Canthara'yı sunmuştu. Ceasar'ın Crassus'a sunduğu köle kadın Canthara karakterine Türk asıllı Ayşe Tezel'in hayat verdiği ortaya çıktı.

Ayşe Tezel Resimleri;haberturk
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme