23 Mart 2013 Cumartesi

Dilşad Çelebi Kimdir? Hayatı Biyografisi Aslı Sağlam Kim - İntikam Dizisi

Dilşad Çelebi Kimdir? Hayatı Biyografisi Aslı Sağlam Kim - İntikam Dizisi yuncusu  Dilşad Çelebi hakkında bilgiler, Dilşad Çelebi 'nin hayatı ve biyografisi  ile en güzel resimleri

Dilşad Çelebi 4 Temmuz 1984 tarihinde İzmit'te doğmuştur. İzmit'te Bilgisayar bilimleri ve teknolojisi okumuştur. Dilşad Çelebi'nin lisans eğitiminden sonra yüksek lisans yaptığı da bilinmektedir. Dilşad Çelebi orta yaşlara geldiğinde oyunculuk yeteneğinin olduğunu farketmiştir.Dilşad çelebi oyunculuk yeteğinin olduğunu farkettikten sonra oyunculuk eğitimleri almaya başlamıştır. Kısa reklam filmlerinde ve dizilerde küçük roller alan Dilşad Çelebi 2008 yılında Derdest dizisinde rol almıştır.

Günümüzde ise Dilşad Çelebi Seni Bana Yazmışlar komedi dizisinde oynamıştır ve şimdi Ocak ayında yayınlanmaya başlayan İntikam Dizisinde Aslı Sağlam karakterini canlandırıyor. İntikam dizisinde Aslı Sağlam karakterinin özelliklerini öğrenmek istermisiniz.

-->
Aslı Sağlam Karakteri'nin Özellikleri;
Aslı Şahika Arsoy’un asistanıdır. Genç güzel, alımlı bir kadın olan Aslı, orta sınıf bir ailenin kızı olarak yetişmiş ve kısıtlı imkanlarına rağmen iyi bir eğitim almıştır. Oldukça çalışkan ve disiplinli olan Aslı’nın, insanlarla iletişim kurma becerisi de yüksektir. Aslı patronu Şahika Arsoy’a karşı her zaman kibar ve naziktir. Aslı’nın amacı, hizmet ettiği bu zengin çevreye girebilmektir. Aslı istediği bu hayatı elde etmek için çalışkanlık ve eğitiminin yanında da gerektiği zaman güzelliğini ve çekiciliğini de kullanmaktadır..

Dilşad Çelebi Resimleri;

Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme