23 Mart 2013 Cumartesi

Ezgi Eyüboğlu Kimdir? hayatı biyografisi Cemre Arsoy Kim


Şu sıralar Kanal D tv kanalında yayınlanan İntikam adlı dizide Şahika'nın kızı Cemre karakterini canlandıran Ezgi Eyüpoğlu, daha önce de 2012 yılında Star TV'de yayınlanan Sudan Bıkmış Balıklar isimli gençlik yaz dizisinde Zeynep karakterini canlandırmıştı. Masum güzelliği ile büyüleyen genç oyuncu Ezgi Eyüboğlu'nu  yakından tanıyalım diyorsanız işte size namı değer Cemre yani gerçek adı ile Ezgi Eyüboğlu...

Ezgi Eyüboğlu, 28 Ekim 1988 tarihinde, Ankara'da doğmuştur. İlk öğreniminin ardından Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarını kazanarak eğitimine burada devam etti ve iki yıl sonra Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarına geçiş yaparak, bu okulda klasik bale bölümünü bitirdi. Ezgi Eyüpoğlu, 2001 yılında, Elite Model Look adlı yarışmayı üçüncü olarak tamamladı.


--> Ezgi Eyüboğlu, iki yıl sonra Miss Turkey güzellik yarışmasında ikinci oldu. Eğitimine de devam eden Ezgi Eyüboğlu, ikinci üniversite olarak Yeditepe Üniversitesinde eğitim aldı. Bu süreçte çeşitli ajans, kurum ve kuruluşlarda profesyonel yaşama adımını attı. 2007 yılından itibaren çeşitli defile ve organizasyonlarda modellik yaptı.

Bazı video kliplerde de rol alan güzel oyuncu, değişik zamanlarda televizyon dizilerinde değişik roller üstlendi. 2012 yılı itibariyle, Muhteşem Yüzyıl dizisinde bir rol üstlenen sanatçı, şuanda Star TV'de yayınlanan Sudan Bıkmış Balıklar dizisinde başrolde rol alarak, Sudan Çıkmış Balıklar dizisinde Zeynep karakterini canlandı.Şu anda İntikam dizisinde Şahika'nın tatlı ve duygusal kızını, dizideki adı ile Cemre karakterini canlandırıyor.

Ezgi Eyüboğlu'nun yer aldığı diziler ve projeler;

2007 - Senin Uğruna
2008 - Arka Sokaklar
2010 - Ateşe Yürümek
2011 - Kutsal Damacana: Dracoola
2011 - Kalbim seni seçti
2011 - Muhteşem Yüzyıl
2012 - Sudan Bıkmış Balıklar
2013- İntikam

Cemre Arsoy Karakteri Özellikleri;


Şahika ve Haldun'un ikinci çocukları. Güzel ve çekici bir genç kız. Hali ve tavırlarından zengin bir ailenin kızı olduğu kolaylıkla anlaşılır. Ailesi tarafından büyük bir ilgiyle ve şımartılarak yetiştirilmiştir. Cemre'nin zaman zaman takındığı havai ve umursamaz tavırlar, bunun göstergesidir. Cemre, Barış ile aynı üniversitede okumaktadır. Kendisi gibi zengin ve elit ailelerin çocuklarıyla arkadaşlık kurar. Ancak Cemre, arkadaşlarının aksine, farklı sınıftan insanlara merak duyar ve onlarla arkadaşlık etmek ister. Evin dışında mutlu, sorunsuz, kendine güvenli görünen bu genç kızın, eve girdiği anda annesiyle çatışması alevlenmektedir. Şahika kızı Cemre'yi, kendisine benzetmek amacındadır. Cemre'nin de kendisi gibi ağırbaşlı ve asil bir kadın olması için çaba gösterir. Cemre ise, annesini bir rol model olarak görmez. Hayatı, annesinin doğrularına göre değil, kendi seçtiği gibi yaşamak istemektedir.

Ezgi Eyüboğlu (Cemre) Resimleri;


 

 Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme