1 Mart 2013 Cuma

Justin Bieber Kaç yaşında? 19 Yaş Doğum Günü

-->
Bu sayfamızda geçtiğimiz günlerde 19 yaşına gien ve doğum gününü bir parti ile kutlayan genç kızların sevgilisi Justin Bieber Kaç yaşında? 19 Yaş Doğum Günü hakkında bilgiler yer almakta...

Genç yaşına rağmen dünyanın en çok konuşulan isimlerinden olan Justin Bieber, 1 Mart tarihinde 19. yaşına girdi. Şarkıcının takipçileri birbiri ardına kutlama mesajları gönderirken Bieber’in kendisine alacağı hediye ise merak konusu oldu. Geçtiğimiz sene doğum gününde Los Angeles’ta 11 milyon dolarlık bir malikane alan Bieber’in bu seneki hediyesinin de herkesi şaşırtacağı konuşuluyor.

Türkiye’de “HappyBirthDayJustinFromTurkey” hashtagi ile en çok konuşulanlar listesinde olan Bieber, dünyada ise “HappyBirthdayJustinFromBeliebers” etiketi ile Trend Topic listesinde yer alıyor. Sosyal medyada adından sıkça söz ettirmeyi başaran Bieber'ın Twitter hesabı (@justinbieber), 2012 yılının Aralık ayında 33.924 milyon takipçisi ile en popüler ünlü seçilmişti.

Özellikle ergenlik dönemindeki gençler arasında popüler olan Kanadalı şarkıcının, “Believe” turnesi kapsamında Türkiye’ye gelecek olması da hayranlarını sevindiriyor. 2 Mayıs'ta İTÜ Stadyumu’nda sahne alacak olan Bieber’in “Diamond Circle Ayakta” ve “Erken Giriş” konser biletleri ise şimdiden tükendi.

Justin Bieber Resimleri;Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme