8 Mart 2013 Cuma

Kelly Brook Kimdir? İngiliz Oyuncu Hayatı Resimleri

--> Kimdir biyogrqafi sayfamızda İngiliz ünlü ve güzel oyuncu Kelly Brook Kimdir,İngiliz Oyuncu Hayatı,Kelly Brook Resimleri,Kelly Brook Türkiye'ye geldi,Kelly Brook biyografisi,Kelly Brook nereli gibi Kelly Brook ile ilgili bilgiler vardır.

Kelly Brook Hayatı (Biyografisi);
Asıl adı Kelly Ann Parsons, 23 Kasım 1979’da Rochester, İngiltere’de doğmuştur. Model, aktris ve sunucudur. Kelly Brook modellik kariyeri için Londra’da bulunan Italia Conti adlı okulda 3 sene eğitim görür. Brook’un modellik kariyeri 16 yaşında bir güzellik yarışmasını kazandıktan sonra başlar. Brook’un fotoğrafları kısa zaman içerisinde FHM gibi dergilerde ve En Çekici 100 Kadın listelerinde yer almaya başladı. 2006 yılında aynı FHM En Çekici 100 Kadın listesinde 6. sırada yer alır. Mayo ve spor giyim reklam kampanyalarında çekici pozlarıyla boy gösteren Kelly Brook, billboardlardaki resimleriyle ününü artırır. 2007 yılında Unilever Lynx vücut spreyinin yeni mankeni olur. Mtv için The Big Breakfast gibi çeşitli programlar sunar. Smallville dizisinde birinci sezonda rol alır (2001-2002). Sinema kariyeri de 2003 yılında The Italian Job adlı filmde oynadığı ufak rolle ilerlemeye devam eder. İlk başrolünü de School for Seduction adlı 2004 yapımı filmde oynar. Diğer filmleri ise; Survival Island (Bu filmde Billy Zane ile başrolü paylaşır, 2006), Deuce Bigalow: European Gigolo (2005), Romy and Michele: In the Beginning (2005)(TV), House of 9 (2005), Three (2005) Kelly Brook son zamanlar aktör Billy Zane (Kurtlar Vadisi Irak adlı filmde Sam William Marshall rolündeki oyuncu) ile birlikte yaşamına devam etmekte.

Mesleği: Sinema Sanatçısı, Model,Sunucu Doğum Yeri: Rochester, İngiltere Doğum Tarihi: 23 Kasım 1979

Ünlü İngiliz model ve oyuncu Kelly Brook, dün sessiz sedasız İstanbul’a geldi. Brook, 3 gün kalacağı İstanbul’da bir deodorantın reklam filminde rol alacak ve ülkesine dönecek. Önceki gün Twitter’da Türkiye’ye geleceğini yazan Brook, heyecanlı olduğunu belirtti.

 Kelly Brook Resimleri (Fotoğrafları);

Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme