26 Mart 2013 Salı

Nazlıcan Elestekin Kimdir? Top Model Nereli Kaç Yaşında Resimleri

Nazlıcan Elestekin Kimdir? Top Model Nereli Kaç Yaşında Resimleri başlıklı yazımızın konuğu hakkında bilgiler ve fotoğraflar sizi bekliyor...

Genç yaşında tek başına birçok işin altından kalkmış cıvıl cıvıl bir kız Nazlıcan Elestekin. Ankara'nın havasını solumuş, sıcak kanlı ve anlatacak çok şeyi olan, bir o kadarda pozitif enerjisiyle hayat dolu biri. Nisan ayında Londra'da düzenlenecek olan Top Model Worldwide yarışmasında Türkiye'yi temsil edecek. Nazlıcan yurtdışındaki deneyimleri ve gelecek planlarını anlattı.

İşte Kendi Anlatımı İle Nazlıcan Elestekin;

21 yaşındayım Ankara doğumluyum. 18 yaşıma gelince oyunculuk okumak için Los Angeles'a gittim. Oyunculuk benim için çok büyük bir tutku. Küçükken Müjdat Gezen Sanat Merkezi Actor Stüdyo'da 1 yıl eğitim aldım. Medya, televizyon ve oyunculuk dünyası olduğu için Los Angelas'ı seçtim. Orada 2 iki yıl markacılık ve reklamlaşma eğitimi aldım. Aynı zamanda Amerika'daki önde gelen Türk gazetelerinde köşe yazarlığı yapıyorum. Avrupa'da da, Londrada'da bir gazete de yazarlık yapıyorum.

Amerika'da kayıtlı olduğum ajansta aynı zamanda oyunculuk eğitimi de alıyorum. Öğrenci değişim programıyla da Paris'te 6 ay eğitim aldım, Avrupa tecrübesi almak adına. İki oyunculuk okuluna gittim, iki diploma sahibi oldum. Hollywood'da çok ünlü bir oyuncu koçundan özel ders aldım.

Los Angelas'ta kayıtlı olduğum ajans beni Türkiye'deki Miss Turkey yarışmasına davet etmekte vesile oldu. 2012'de Türkiye'deki Miss Turkey yarışmasına başvurdum. İlk elemeyi geçtim, beklioruz diye davet geldi. Ama eğitimimi yarım bırakamadığım için gidemedim. Bu fırsatı kaçırdığım için kendimi kötü hissederken kayıtlı olduğum ajanstan bana modellik, oyunculuk alanında bir yarışma teklifi geldi. O da kainat güzellik kraliçesi yarışmasıydı. Bu yarışma uluslararası ve Unesco sponsorluğunda olan bir yarışma. Yarışmaya kabul edildim, Amerika'da Miss Turkey seçildim, uluslararası haberlerde yer aldım. Bu yarışmanın konseptide her kız kendi ülkesini temsil ediyor ve Unesco'nun barış elçisi adı altında kendi ülkesini tanıtıyor. Yarışma ocak ayında Beverly Hills Kodak Theatre'daydı. Türkiye'ye tatil amaçlı döndüm, yarışmaya bir buçuk ay kalmış hazırlanıyorum ve Amerika'ya geri dönmek için vizemi alamadım orada yaşadığım halde. Okulum, evim, arabam her şeyim orada kaldı. İki kere başvurdum Dışişleri Bakanlığı'na da başvurdum fakat okulum iki yıllık olduğu ve üçüncü yıla neden geçmek istediğime dair bir red geldi. Bir yıl hazırlık okudum. Sicilim her şeyim çok temizdi ancak bana hiç sınıfta kalmadığım halde ders notlarım neden olarak gösterildi. Artık çabalamamaya karar verdim, psikolojim çok bozuldu.

Türkiye'de bir okula kayıtlı değilim, yapacak bir şeyim yok ve Fransa'yı çok severim, Fransızcaya çok merakım vardır ve Parisi seçtim. Fransızca kursuna gittim orta düzeye yakın konuşabiliyorum. Oyunculuk okullarına gidip, sertifikalar alıp en azından oyunculuğumu Avrupa'da geliştirme kararı aldım. Kısa filmlerde rol aldım. Paris'te de bir ajansa kayıt oldum. Orda da bana gelen teklif Fashion Tv ve MTV sponsorluğunda Londra'da düzenlenecek olan Top Model Worldwide yarışması oldu. Başvurdum ve cevap olumlu geldi. Yarışma Nisan'da ve hazırlık dönemindeyim. 10 gün sonra Türkiye'yi temsil etmek için Londra'ya gideceğim.

Makyaj yapmasını sevmiyorum. Yaptığım zaman annemde çevremdekiler de beğenmiyor. Çikolatayı çok seviyorum, selülitim olmasına rağmen o çikolatayı yiyiyorum. Tatlıyı çok seviyorum. Hayata bir kez geliyorum. Nerdeyse su içmeyi unutuyorum diyebilirim. Şuan biraz daha dikkat ediyorum, pilatese başladım. Vücudun şekillenmesin de boy uzamasında çok yardımcı oluyor. Şuan yarışmanın önerdiği şeyleri yiyorum sebzeler, sebze çorbaları yiyorum. Tamamen bitkisel kremler kullanıyorum. Bir salyangoz sabunum ve kremim var.Tamamen doğal cildimi onunla temizliyorum onu sürüyorum. Birde arada kullandığım fransız bi marka var. Gülsuyu ve acıbademde kullanıyorum. Saçlarımı da genelde doğal olsun diye hep dağıtırım örüp yatarım. Şık kıyafet giysem bile bir yerde aykırılık olmalı. Moda diye alıp giymem. Hep ne yakışıyorsa onu giyinirim. İçimdeki enerjiyi yansıtacak şeyler giyerim.

-->  
Nazlıcan Elestekin  Resimleri;


  


haberturk
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder