18 Mart 2013 Pazartesi

Şebnem Bozoklu Kimdir? Nereli Kaç Yaşında

--> Şebnem Bozoklu Kimdir? Nereli Kaç Yaşında hakkında bilgiler ve resimler bu sayfamızda,
Şebnem Bozoklu kim, Şebnem Bozoklu biyografi, Şebnem Bozoklu fotoğrafları, Bu biyografimiz de sinema ve dizi oyuncusu Şebnem Bozoklu hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşacağız. Şebnem Bozoklu ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflara ulaşabilirsiniz. Şebnem Bozoklu kimdir, biyografisi, boyu, kaç yaşında ve nerelidir?

Şebnem Bozoklu, 1979 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Baba tarafı Isparta, anne tarafı Siirtli olan bir ailenin çocuğudur. Çocukluğu Suadiye’de geçti. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü okudu ve mezun oldu. Ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk Bölümü’nü okudu.

Bozoklu, Canım Ailem’deki Meliha rolüyle göstermiş olduğu başarıdan ötürü 36. Hürriyet Altın Kelebek’in (2009) En İyi Kadın Komedi Oyuncu ödülüne lâyık görülmüştür. 32. Radyo-Televizyon Gazetecileri Derneği Oskarları (2010) En İyi Kadın Oyuncu ödülünü aldı. Rol aldığı bazı dizi ve filmler; Bizim Yenge, Canım Ailem, Derman, Emret Komutanım, Selena, Belirsizlik Meselesi, Tesadüfi, Vesaire Vesaire, Öğleden Sonra

Şebnem Bozoklu Resimleri;
trvikipedi
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme