18 Mart 2013 Pazartesi

Survivor Larissa Gacemer Kimdir? hakkında bilgi

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını yaptığı ve sunduğu Survivor 2013 sezonunda "Ünlüler" adasında yer alacak olan Brezilyalı güzel manken Larissa Gacemer yani namıdeğer Krem  dizisindeki adı ile Rüya kimdir ve Larissa Gacemer hakkında bilgiler içeren yazımız ile Larissa Gacemer'i daha yakından tanıma imkanı bulacaksınız.

Larissa Gacemer (Rüya) Hayatı;
Larissa Rodrigues Gacemer 1988 doğumludur ve şuanda 25 yaşındadır. Brezilya'nın 26 eyaletinden birisinin başkenti ayrıca ülkenin en önemli şehirlerinden biri olan Sao Paulo'da doğmuştur. Rodrigues kızlık soyadıdır. Türkiye'ye geldikten sonra Burak Gacemer ile evlenen Larissa, kızlık soyadınıda kullanmaktadır. Brezilyalı olması sebebiyle Latin güzeli olarak da adlandırabileceğimiz Larissa Gacemer güzelliği ve masumiyeti ile görenleri etkiliyor.


--> Survivor Larissa Gacemer, 17 yaşında modellik kariyerinin ilk adımlarını atmıştır. Modellik kariyerinin yanında oyunculuğa da ilgi duymaya başlayarak reklam kampanyalarında ve sonrasında da dizilerde boy göstermeye başlamıştır. 4 yıllık tiyatro eğitiminin ardından projelerde yer almaya başlamıştır. Başta ABD, Fransa ve Türkiye olmak üzere Japonya ile İngiltere'nin de içinde bulunduğu birçok ülkede de reklam kampanyalarının yüzü olmuştur. Bu reklam çalışmaların birinde Larissa Gacemer İzmir'de çalışmıştır. Bu İzmir ziyareti kapsamında sosyal medya sitesi Facebook üzerinden tanıştığı Burak Gacemer ile konuşmaya başlamıştır. Daha sonra bu konuşma daha da ciddileşmiş ve 4 hafta sonra mutlu sona ererek çift evlenmiştir.

Survivor macerasına katılacak Larissa Gacemer, Burak Gacemer ile evlendikten sonra İstanbul'da yaşamaya başlayıp, Krem adlı dizide başrol olarak yer almıştır. 2012 yılında yayınlanan Krem dizisindeki "Rüya" rolü ile Türkiye'nin de tanıdığı bir isim haline gelen Survivor yarışmasının güzel yarışmacısı Türkçe öğrenmeye gayret gösterip, bir hayli ilerleme kaydetmiştir.

Larissa Gacemer Resimleri (Fotoğrafları);
  
 Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme