25 Mart 2013 Pazartesi

Survivor Emel Kimdir? Emel Erdemanar kaç yaşında hayatı nereli resimleri

survivor emel erdemanar biyografisi, emel erdemanar kimdir, emel erdemanar miss turkey, emel erdemanar nereli,  survivor emel ça. yaşında, survivor emel boyu survivor emel 2013 survivor emel kaç kilo gibi soruların cevabını bulduğu bu biyografi sayfamızın güzeller güzeli Survivor 2013 gönüllüler adasının çekici kızı Emel Erdemanar'ı daha yakından tanıyalım...

Emel Erdemanar Biyografisi;
17 Ocak 1988’de Suudi Arabistan’ın Damman şehrinde dünyaya gelmiş 13 yaşında Türkiye’ye dönüş yapmıştır.Orta okul ve lise hayatında basketbol ile uğraşan Emel geçirdiği sakatlık dolayısıyla basketbolu bırakıp yüzme sporuna devam etmiştir. Modern Pentatlonda Türkiye üçüncülüğü olan Emel 2010 senesinde Miss Turkey’de finalist olmuştur ve böylece modellik kariyerine başlamıştır.

Bugüne kadar bir çok klip ve reklam çekiminde yer alan Emel, Nihat Odabaşı, Rafet El Roman ve Ajda Pekkan gibi bir çok ünlü ve başarılı isimle de çalışma imkanı yakalamıştır.Bu çalışmaları dışında Emel ayrıca Gucci, Armani ve Arzu Kaprol gibi önemli markaların da modelliğini yapmıştır. 2012 senesinde New York’a giderek yurt dışında da çalışma imkanı bulan Emel’in en keyif aldığı hobisi alışveriş yapmaktır. Başarılı mankenin öne çıkmasını sağlayan olay ise 2012 yılında katıldığı Idol of Models yarışması oldu.

Gençliğin şehri olan Eskişehir'de düzenlenen yarışmaya birkaç saat içinde karar verip katılarak birinci olmuştur. Yapılan röportajda ilk 3 içerisine girmeyi tahmin ettiğini fakat birinci olmayı beklemediğini dile getirdi.
--> Survivor Emel Erdemanar, öz güveninin çok yüksek olduğunu ve çok doğal birisi olduğunu söylüyor. Mankenliğin yanı sıra oyunculuk eğitimi almak istediğini de söyleyen emel erdamar ı survivor sonrası tv ekranlarında yeniden görebiliriz..tabiki survivordaki başarısına paralel bir durum bu..Seni tanımlayan 5 kelime nedir sorusuna ise; "Kibar, çalışkan, sporcu, dürüst ve inatçı" yanıtını veriyor. Bunun yanı sıra fiziğini korumak için hergün spor yaparken, yüzmeyi ve uzun koşular yapmayı tercih ediyor. En sevdiği renk ise Beyaz, çünkü kendi gibi doğal bir renk olduğuna inanıyor.

Survivor Emel Resimleri; 
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme