13 Mart 2013 Çarşamba

Doutzen Kroes Kimdir? Hakkında Bilgi - Victoria’s Secret

-->
Dünyaca ünlü ve trend belirleyen Victoria’s Secret markasının güzel ve çekci modeli Hollandalı süper model Doutzen Kroes Kimdir, Victoria’s Secret Meleği Resimleri,Doutzen Kroes kim,Doutzen Kroes2in hayatı biyografisi hakkında bilgiler sizin için yazımızın devamında yer almakta. 

Doutzen Kroes Biyografisi ve Hakkında Bilgi;
3 Ocak 1985 Hollanda doğumlu süper model Doutzen Kroes eğitim hayatını tamamladıktan sonra, fotoğraflarını Amsterdam'daki bir model ajansına gönderdi.Modelliğe bu sayede başlayan Doutzen Kroes'in Time, Vogue ve Harper's Bazaar gibi dergilerde çalışmaları yayımlandı. Hollandalı süper model Doutzen Kroes, Victoria's Secret'ın kataloglarında ve 2005 ile 2006 yıllarındaki moda şovlarında bulundu. L'Oréal, Gucci, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Escada, Dolce & Gabbana, Valentino ve Versace gibi tanınmış markalarla çalışan ünlü model, 2005'te Vogue.com okurları tarafından Yılın Modeli seçildi.

Doutzen Kroes mesleğinde başarılı aynı zamanda 1 çocuk sahibi annedir. Kendisi reklamlarda ve katolog çekimlerinde boy göstermektedir. 2006'da Doutzen Kroes hakkında Omrop Fryslân bir belgesel çekdi. Piter Claus, Milano moda haftası boyunca Kroes'i takip etti. Çekilen bu belgesel, çeşitli ödüllere layık görüldü.

Kaynak: vikipedi

Doutzen Kroes Resimleri;
 
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme