27 Nisan 2013 Cumartesi

2013 bayilik veren fast food firmaları ve şartları

2013 yılına girmemiz ile birlikte girişimciler için en uygun sektörleri araştırdık. Yeni yılda girişimciler için en doğru kararı verebilmek ve doğru sektör seçimini yapmalarında yardımcı olmak için araştırmış olduğumuz franchising sistemini ve en doğru sektörlerden biri olan Fast Food sektörünü tanıtarak Fast Food bayiliği veren firmaları tanıtacağız.

Fast Food 2013 yılında da ülkemizde en çok tercih edilecek olan yemek çeşitlerinden olur iken özellikle büyük alışveriş merkezlerinde kurulan Fast Food alanları büyük ilgi çekiyor. Girişimciler için en doğru sektörlerden biri olan Fast Food sektöründe ülkemizde hizmet veren pek çok firma franchising sistemini uygulayarak bayilikler vermektedir.

Fast Food bayilik 2013
Yapılan çeşitli araştırmalarda ülkemiz insanlarının %70′i Fast Food yemeğe büyük ilgi göstermekte. Fast Food’a olan bağımlılık artar iken yeni Fast Food bayiliklerinin kurulması da hiç zaman almıyor. Fast Food bayilik 2013 yılında almak biraz daha zorlaşır iken sizlere en karlı olabileceğiniz markaları tanıtacağız.

Çiğ Köfte Bayileri Hızla Çoğalıyor
Ülkemizde adını ilk olarak 2011 yılında duymuş olduğumuz ve hemen hemen her cadde de görmeye alıştığımız etsiz çiğköfte bayiliklerine 2013 yılında yüzlerce fazlası eklenecek. İlk olarak çiğköfte bayiliklerini kuran ve ülkemizde büyük bir pazar oluşturan Adıyamanlı Bayram Usta, 2013 yılında da yeni bayiliklerini dağıtmaya devam ediyor.

Adıyamanlı Bayram usta çiğköfte bayiliği
Merkezi Ankara’da bulunan ve ülkemizin en büyük çiğköfte markalarından biri olan Adıyamanlı Bayram Usta, ülke genelinde yeni bayilikler vermeye devam ediyor. Meşhur Adıyamanlı Bayram Usta’da çiğköfte bayiliği almak isteyenlerden isim hakkı adı altında hiçbir ücret talep edilmiyor. Piyasa’da bakanlık izni olmadan hizmet vermekte olan pek çok çiğköfte markasının yanı sıra Meşhur Adıyamanlı Bayram Usta çiğköfteleri bakanlık onaylı olarak satılmaktadır.

Bayilik için gerekli bazı şartlar; En az 30 metrekare bir dükkan kullanılması, Kendine güvenen, karşı tarafa güven veren kişiler olması, Gerekli sermaye işletmesi; 10.000 TL,

Dominos pizza bayiliği ve franchising 
Hem dünyanın hem de ülkemizin en büyük pizza markalarından biri olan Dominos Pizza, 2013 yılında da bayilik vermeye devam ediyor. Büyük ilgi gören ve kar marjı oldukça yüksek olan Dominos Pizza bayiliği almak ise diğer bayiliklere göre biraz zor. Dominos Pizza bayiliği almak isteyen kişilerden en az %51 hisse alabilmeleri ve minumum 200.000$ nakit gücü bulunması gerekiyor. Bu oldukça yüksek bir rakam olsa da dönüşümü kat kat fazlasıdır. Bu yüzden parası olanlar düşünmeden Dominos Pizza bayiliği alabilirler.


O pilavcı francising veriyor!
Son dönemlerde alışveriş merkezlerinde adını sık sık duyduğumuz O Pilavcı, 2010 yılında kurulmuştur. 2013 yılı itibari ile bayilik vermeye başlayan O Pilavcı, 4 ana konsept altında tüketiciye ulaşmayı ve yatırım bütçenizi arttırmayı hedefliyor. O Pilavcı, 15.000 TL+KDV ile anahtar teslimi iş modelleri sunmaktadır.

kaynak: kobidestek
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme