27 Nisan 2013 Cumartesi

2013 içecek bayiliği veren firmalar

Girişcimler, 2013 yılında da pek çok bayiliğe ilgi gösterir iken en çok dikkat çeken sektörlerden biri olan içecek sektörü de girişimcilerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Son yıllarda hem alışveriş merkezlerinde hem de caddelerde kurulan içecek mekanlarından birine sizlerde sahip olabilirsiniz. Özellikle büyük şehirlerde oldukça ilgi çeken içecek bayilik 2013 yılında en çok alınan bayilikler arasında yer alacak. İçecek alanında hizmet alanı açmak isteyen girişimciler için bizlerde sektörün önce firmalarını ve yeni firmalarını bir araya toplayarak bayilik şartlarını sizlere sunmak istedik.

Kahvedar sıcak ve soğuk içecek bayiliği 
Hem sıcak hem de soğuk içecek ile daha fazla kitleye hitap etmek istiyor iseniz Kahvedar tam sizlere göre bir seçim olacak. Henüz 2012 yılında kurulan ve 3 şube ile sektöre giriş yapan Kahvedar kısa sürede pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Alışveriş merkezleri ve sosyal tesislerde hizmet vermek isteyenler için doğru bir seçim olacak olan Kahvedar standart Türk Kahvesi ve Espresso Kahve alanında öncüdür.

Kahvedar bayilik şartları 
Destek; Kurulum ve bakım, Eğitim, Reklam desteği, Ürün temini.. Bayilik Yatırım Maliyeti; 35.000 TL + KDV Kahvedar bayilik başvurusu yapmak isteyen kişiler 0532 301 21 05 numaralı telefonu arayarak Barış TEMİZ ile iletişime geçebilirler.

Elit naturel meyve suyu bayiliği
Organik beslenme adına son yıllarda oldukça dikkat çeken vitamin barlara yeni bir marka daha ekleniyor. Özellikle alışveriş merkezlerinde ve cadde köşelerinde sık sık adını duymaya başlayacağınız Elit Naturel, 2013 yılı itibari ile 100ü aşkın bayilik vermek için önemli bir adım attı. Yaklaşık olarak 25 farklı tat da meyve suyu ihraç eden Elit Naturel 2002 yılından beri ülkemizde hizmet vermekte. Organik bir beslenme tarzına sahip olan kişilerin tercih edecekleri markalardan olan Elit Naturel bayiliği almak ise oldukça kolay. Elit Naturel doğal meyve suyu ürünleri ile bayilik kurmak isteyenler hiç bir ek ücret ödemeden hemen 0312 219 80 95 numaradan iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilirler.

Elmacık su bedelsiz bayiliği
Atatürk Orman Çiftliği’ne ait olan Elmacık Su, 2013 yılı itibari ile bedelsiz olarak bayilik vermeye başlıyor. Aylık 5.000 TL kazanç vaad eden Elmacık Su, yapmış olduğu yatırımlar ile 2012-2013 yılında su sektöründe en büyük yatırımları yapan firma olarak dikkat çekmekte. Damacana su deneyimi olan veya olmayan herkesin alabileceği Elmacık Su bayiliği için sadece dükkan maliyetini karşılamanız gerekiyor. Bu da mobilya ve diğer ürünler ile birlikte yaklaşık olarak 10.000 TL civarı tutacaktır.

İçecek bayilikleri giderek artıyor
Ülkemizde bayilik sistemine son dönemlerde yoğun ilginin olması büyük içecek markalarını da harekete geçirmiş. 2013 yılı itibari ile yukarıda vurguladığımız markaların dışında Kristal Kola, Bubble Tea, Arizona Iced Tea gibi büyük ve önemli içecek markaları da yer almaktadır. Daha az yatırım ile daha fazla kazanç sağlayabileceğiniz bir sektör olan içecek sektöründe hemen bir bayilik alarak sizlerde işinizi kurabilirsiniz.

Kaynak: İş Fikri
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme