26 Nisan 2013 Cuma

Ayakkabı Bayiliği Veren Firmalar ve Koşulları

Ayakkabı Bayiliği Veren Firmalar ve Koşulları aşagıda detayları ile mevcut...
 1.Sebata ayakkabı bayiliği
Günlük 3500 çift ayakkabı üretimine sahiptir. Hugo Boss, Boyner ve YKM  gibi sektörün öncü firmalarına üretim yapan Sebata bu gücünü yatırımcılarla paylaşmayı hedeflemektedir. Her ile bir bayilik vermeyi amaçlayan Sebata, 2011 yılında 20 bayilik vererek hakimi olduğu sektörde daha da güçlenmeyi planlamaktadır.
Sebata ayakkabı bayilik şartları:  50 m2 ve üzerinde ana arterlerde, ana caddelerde,şehir merkezlerinde ve alışveriş merkezlerinde bulunan geniş cepheli mağazalar tercih dilmektedir. Tarafımızdan belirlenen dekor ve tabela kullanılmaktadır. Mağazaların, merkez bağlantılarını, stok ve satış analizlerini yapabilmesi için yine tarafımızca belirli olan mağazacılık programı kullanılmaktadır.
Sebata ayakkabı bayilik başvurusu yapacaklar için iletişim bilgileri :
Sebata ayakkabı bayiliği İlgili Kişi : Burak ATASOY
Sebata ayakkabı bayiliği Adres : Barbaros Mh. Dereboyu Cad. Fesleğen Sk. Uphill Towers. A-Blok K:2 D:10 Batı Ataşehir/İST
Sebata ayakkabı bayiliği Telefon : 0532 372 15 51

2-Fosfor ayakkabı bayiliği
2008 yılında müşterilerine kaliteyi ucuza giydirmeyi amaç edinerek sektöre girdi. Üç yıl içerisinde 5 şehirde 50 ayakkabı fabrikasıyla iş ortaklığı yaparak, kendi markası altında üretim yapmaktadır. Merkezini Adana olarak seçerek hem doğu hem batı illerine hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bayilikler vererek hizmet alanını hızla genişletmektedir. Gelişen teknolojiyi takip ederek, müşteri memnuniyetini ilke edinen Fosfor Ayakkabı kalitesi ve fiyatlarıyla güven veren bir firma olarak emin adımlarla büyümeye devam etmektedir. Yerli imalat haricinde ayakkabı satmayan Fosfor Ayakkabı, %100 YERLİ MALI kullanarak, yerli üretici firmaların destekçisi olmaya kararlıdır.
Fosfor ayakkabı bayilik şartları
1- Mağaza Açık Raf Sistemli olacak.
2- Malın tamamı Fosfor® Ayakkabıcılık’tan temin edilecektir.
3- İki ayda bir verilen tabela değiştirilecek; el broşürleri dağıtılacaktır.
4- Bayi’ler ürünleri Fosfor® Ayakkabıcılığın belirlediği fiyatlardan satacaklardır.
Fosfor ayakkabı bayi destekleri
1- Açılışta raf düzeni ve dizimi
2- Fiyat etiketleri
3- Tabela
4- Poşet
5- El Broşürü
6- Gazete İlanı
7- Web Sitesi Desteği
8- Ürün Nakliyesi Firmamıza aittir.
9- Mağaza içi dönkart ve süslemele
10- Eğitim Desteği
Fosfor ayakkabı bayilik başvurusu yapacaklar için iletişim bilgileri :
Fosfor ayakkabı bayiliği Adres: Cemalpaşa Mh. 63009 Sokak. Ömür Apt
Fosfor ayakkabı bayiliği Altı No: 26 Seyhan / ADANA
Fosfor ayakkabı bayiliği Tel: +90 322 453 10 53

3- Metro ayakkabı bayiliği
Biz, İstanbulda perakende ayakkabı satışı yapan, 40 ayrı mağaza sahipleriyiz. Yani aynı sizler gibi perakendeciyiz. Ve biz, birbirinden bağımsız, ama ürün alımında tek elden hareket eden bir grubuz. Neredeyse, her köşebaşında açılan ve çok ucuza ayakkabı satan zincir mağazalarla rekabet edebilmek amacıyla böyle bir sisteme ihtiyaç duyduk. 40 mağaza olduğumuz için artık toptancıyla değil, direkt üreticiler ve fabrikalarla çalışabiliyoruz.
Metro ayakkabı bayisi nasıl olacaksınız
üye olacaksınız.( ücretsiz) ayakkabı esnafı olduğunuzu ispatlayan belgeleri bize göndereceksiniz.daha sonra internet sitemizdeki sürekli yenilenen koleksiyonlardan siparişinizi verecek ürünlerde kargo veya ambarla adresinize gönderilecektir.hepsi bu kadar.
Metro ayakkabı bayilik alımı
1.40 mağaza olduğumuz için artık toptancıyla değil, direkt üreticiler ve fabrikalarla çalışabiliyoruz.
2.Türkiyenin her tarafında, hatta ilçe ve köylerdeki atölye ,fabrika ve imalatçılara ulaşma imkanına sahip olduk. Şu an 2000 (ikibin) imalatçıyla çalışmaktayız.
3.Merdane, zenne, garson, flet, patik ve bebe , bütün ürün gruplarında en geniş koleksiyona sahip olduk. (Yaklaşık 5000 (beşbin) ürün).
4.Mal alım adetlerimiz çok yüksek olduğu için pazarlık yapma imkanımız arttı, artık çok çok ucuza ,çok kaliteli ürünleri alabiliyoruz.
5.Bazı model ve koleksiyonları yalnızca kendimize ürettirebiliyoruz.
6.İhtiyaç duyduğumuz ürünleri direkt kendimiz ithal edebiliyoruz.
7.Bazı üretici ve atölyeler yalnızca bize üretim yapıyor. Tüm kapasitelerini kullanıyoruz. Dolayısıyla bazı modeller yalnızca bizde oluyor.
8.Piyasada en çok satacak olan ürünleri alma şansımız oldu. çünkü tüm ürünler ilk once pilot mağaza olan merkez mağazamızda denendikten sonra siteye konmaktadır. Dolayısıyla sitemizdeki tüm ürünler en çok satan ürünlerdir.
9.Tecrübelerimizi birbirimize aktarıyor. deneyimlerimizi paylaşıyoruz. Birbirimizin göremediği eksikliklerimizi tamamlıyor ve destek oluyoruz.
10.Böylelikle şu an zincir mağazalarla rahatlıkla rekabet etme imkanına kavuşmuş olduk.
11.6 aylık bir çalışma ile, şu an türkiye de en geniş koleksiyona,en kaliteli ürünlere en geniş sisteme, en büyük zincir mağazaya ve en ucuz ayakkabı satan mağaza konumuna geldik.
Metro ayakkabı bayilik başvurusu yapacaklar için iletişim bilgileri:
Metro ayakkabı bayiliği İlgili Kişi : NİHAT ASLAN
Metro ayakkabı bayiliği Adres: ATATÜRK MAH.SÜTÇÜ İMAM CAD. NO :27 ÜMRANİYE
Metro ayakkabı bayiliği Tel  : 0507 344 36 23
Metro ayakkabı bayiliği Faks : 0216 328 40 94
Metro ayakkabı bayiliği Site : www.fabrikadansize.com

4- Adidas bayiliği
Alışveriş merkezlerini hedefliyor. 1983 yılında Türkiye pazarına giren Adidas, bugün faaliyetlerini yüzde 100 yabancı sermaye olarak sürdürüyor. Markanın Türkiye’de halen 76 mağazası var. Bunların 16′sı bizzat Adidas tarafından işletiliyor. Kalan 60′ı franchising mağazalardan oluşuyor. Outlet mağaza sayısı ise 9. Türkiye genelinde 300′ün üzerinde satış noktasında Adidas ürünlerine ulaşmak mümkün.
Adidas bayilik için yeni açılacak alışveriş merkezlerinde ve gelişmekte olan illerde mağaza açmayı hedefliyor. Mağaza büyüklüğünün en az 300 metrekare olması gerekiyor. Adidas, mağaza dekorasyonu için farklı konseptler sunuyor. Dekorasyon maliyeti ve ilk ürün alım maliyeti buna göre değişiyor. MAĞAZALARIN hedef kitlesini, ağırlıklı olarak 8-25 yaş grubu kadın ve erkekler oluşturuyor. Adidas koleksiyonlarını “Sport Performance” ve “Sport Heritage” olmak üzere iki ana bölümde satışa sunuyor. Ürünlerin fiyatları 75-250 TL aralığında. SPORT Performance, amatör ve profesyonel sporculara yönelik ürünlerden oluşuyor. Çoğunluğu teknoloji içeren ve performans ürünleri olarak tarif ediliyor. SPORT Heritage ise geçmişte spor amaçlı tasarlanmış ürünlerin günümüze uyarlanmasıyla oluşmuş.
Adidas bayilik başvurusu yapacaklar için iletişim bilgileri :
Adidas bayiliği İletişim için telefon: 0212 355 36 00
Adidas bayiliği Faks: 0212 232 34 56
Adidas bayiliği Adres: Birahane Sok. No:5 Bomonti Şişli 34881 İstanbul

5- Ellese bayiliği
Gelişmekte olan illeri hedefliyor. Ellese sadece spor değil günlük giyim ürünleri ve aksesuar da satıyor. Markanın Türkiye’deki üretimi, Mazhar Zorlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren Ege Pamtur Tekstil tarafından üretiliyor. Şirket, 1991 yılında Ellesse ile lisans anlaşması imzalamış. Türkiye’deki ilk Ellese mağazası 1992 yılında açıldı. Halen markanın 20 mağazası var. Bunların 10′u bayi konumunda. Mevcut mağazalar İstanbul, İzmir, Adana, Aydın, İzmit ve Muğla’da faaliyet gösteriyor. Yeni bayilikler içinse müşteri potansiyeli yüksek bölgelerden gelecek tekliflere sıcak bakılıyor.
Ellese bayilik başvurusu yapacaklar için iletişim bilgileri :
Ellese bayiliği İletişim için telefon: 0232 376 80 45
Ellese bayiliği Faks: 0232 376 82 35
Ellese bayiliği Adres: AOSB 10037 Çiğli 35210 İzmir
6.Sporting Shop bayiliği
30 farklı spor dalına hitap ediyor. Sporting Shop, halen 9 mağaza, 2 outlet, 2 de corner’da müşterilerine ulaşıyor. Bu yıl markanın satışlarında yüzde 30 artış olunca, 2006′da 5 yeni mağaza açılmasına karar verilmiş. Yeni mağaza için ilk etapta Ankara, İstanbul, Bursa ve Marmaris’e öncelik verilecek. Bu mağazalar şirket tarafından işletilecek. Franchising sistemiyle de mağazalar açılacak. Şu anda bunun altyapısı hazırlanıyor. Yeni açılacak Sporting Shop’lar en az 400 metrekare büyüklüğünde olacak. Sporting Shop’larda başta Oneill, Speedo, Rucanor, Daysee, Killy, Spyder, Gelert olmak üzere 80 markanın 2 binden fazla çeşidi satışa sunuluyor. Ürünler, 2 yaşından itibaren herkese hitap ediyor. Fiyat aralığı ise 50 kuruştan başlayıp 5 bin TL’ye kadar çıkabiliyor. SPORTING Shop, 30′dan fazla değişik spor dalına yönelik markaların Türkiye temsilciliğini yapıyor.
Sporting Shop bayilik başvurusu yapacaklar için iletişim bilgileri :
Sporting Shop bayiliği İletişim için telefon: 0216 499 01 99
Sporting Shop bayiliği Faks: 0216 499 00 49
Sporting Shop bayiliği Eposta: mail@Sporting.com.tr
Sporting Shop bayiliği Adres: Tavukçuyolu Cad. No:277 34775 Dudullu-İstanbul

6- Puma bayiliği
Puma büyük şehirlere öncelik veriyor. Büyük şehirler ağırlıklı olmak üzere halen Türkiye genelinde 10 Puma mağazası faaliyet gösteriyor. Markanın, İstanbul Zeytinburnu Olivium Alışveriş Merkezi’nde bir adet de outlet mağazası var. Corner sayısı ise 376. PUMA bayilik için İzmir, Bursa, Antalya, Trabzon, Adana, Mersin, Kayseri, Konya ve Samsun illerine öncelik verecek. Mağaza büyüklüğü, bayilerin dağıtım kategorilerine göre değişiyor. Ancak en az 120 metrekare olması isteniyor. İlk mal alım maliyeti, mağazanın ölçeğine göre 100-150 bin TL arasında değişiyor. Ayrıca, yine mal alım miktarına göre banka teminat mektubu da isteniyor.
PUMA çok geniş bir ürün yelpazesine sahip.
Mağazalarda 350-400 farklı ayakkabı modeli bulunuyor. Fiyatları ise 75 ile 450 TL arasında değişiyor. Puma, ayakkabının yanı sıra 250 farklı aksesuar ve hazır giyim ürününü de mağazalarında satışa sunuyor. Puma, Türkiye’de hem ithalatçı hem de ihracatçı kimliğiyle faaliyet gösteriyor.
Puma bayilik başvurusu yapacaklar için iletişim bilgileri :
Puma bayiliği İletişim için telefon: 0212 875 64 61
Puma bayiliği Faks: 0212 875 65 26
Puma bayiliği Eposta: esin.bakırkaya@puma.com
Puma bayiliği Adres: Bakır ve Pirinç Sanayicileri Sitesi Mustafa Kurtoğlu Cad. No:9 34904 Beylikdüzü-İstanbul

7- Asports bayiliği
Asports’un halen 10 mağazası var. Bunların 7′si İstanbul’da, 1′i Bursa’da bulunuyor. İstanbul’da 2 adet outlet mağazası da var. Corner sayısı ise yaklaşık 270. Yeni açılacak mağazalar için öncelik İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’ya verilecek. Mağaza büyüklüğünün en az 150 metrekare olması isteniyor. 150 metrekarelik bir mağazanın ilk alım maliyeti ise ortalama 150 bin TL civarında. Bayilerden teminat da isteniyor.
ASPORTS mağazalarında Converse, Diadora, Columbia, K2, Dynastar, Lowa, Northtech ve Shooters markalı ürünler satışa sunuluyor. Ürünlerin hedef kitlesi ağırlıklı olarak 10-40 yaş arası. Fiyatları ise 89-299 TL arasında değişiyor.
Asports bayilik başvurusu yapacaklar için iletişim bilgileri :
Asports bayiliği İletişim için telefon : 0212 649 73 58
Asports bayiliği Faks : 0212 535 09 75
Asports bayiliği Eposta: info@converse.com.tr
Asports bayiliği Adres: Küçükköy Karayolları Mah. 562/1 34080 Gaziosmanpaşa-İstanbul

kaynak: myfikirler.comPaylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme