26 Nisan 2013 Cuma

Burak Özçivit Kimdir? Biyografisi Nereli Kaç Yaşında Sevgilisi Hakkında Bilgi - Çalıkuşu

Ünlü yıldızların hayat öykülerini paylaşmaya Burak Özçivit İle Devam Ediyoruz. Yazımızın  içerisinde Muhteşem Yüzyıl dizisinde Bali Bey karakterini canlandıran  Burak Özçivit Kimdir, Burak Özçivi sevgilisi Nerelidir, Boyu,Yaşı ve Kilosu Hakkında Bilgiler ile Sevgilisi Hakkında Bilgileri Bulacaksınız.

Ayrıca aşağıda yakışıklı manken oyuncu Burak Özçivitin resimlerini bulabilirsiniz. burak özçivitin boyu kaç,burak özçivit kaç kilo,burak özçivit boyu,burak özçivit kilosu,

Daha önce Küçük Sırlar Dizisinden hatırladığımız ve bu günlerde Muhteşem Yüzyıl Dizisinde Bali Bey karakteri ile ilgi toplayan Burak Özçivit’in boy ve kilosu merak konusu..

İşte oyuncu hakkında herşey...


Burak Özçivit 23 Aralık 1984 İstanbul doğumlu.
Boy : 1.87
Beden : 40-50
Göğüs : 102
Bel : 80
Basen : 94
İç Dış Bacak : 88-113
Jean : 32-34
Ayak : 44
Göz : Kahverengi

Adı: Burak Özçivit

Doğum Tarihi: 24 Aralık 1984
Doğum Yeri: İstanbul
İşi: Model / Oyuncu
Eğitim: Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık Bölümü
Aşk Meşk: Eski Survivor yarışmasında yarışmacı olan Başak Özer ile birlikteymiş kendisi
Burak Özçivit Boyu: Burak Özçivit 184 cm boyunda

Burak Özçivit hangi dizilerde oynamıştır, oyunculuğa ne zaman başlamıştır, nerelidir, kaç yaşındadır, boyu kaç, burcu nedir, biyografisi ve daha çok bilgiler…

Burak Özçivit İstanbul’da 24.12.1984 yılında dunyaya gelmiştir. Oyncu çocukluk yıllarını İstanbul da geçirmiştir. Burak Özçivit eğitim hayatı ise Kazım İşmen Lisesinde başarılı bir öğrenci olarak bitirdi. lise hayatından sonra Üniversiteye ise güzel sanatlar fakültesini kazanarak orda eğitim hayatına devam etti.
Burak Özçivit’in sevdiği şeylerden biriside araba kullanmak, spor yapmak, futbol oynamak, kitap okumak ve müzik dinlemek…
Burak Özçivit oyunculuk hayatına ilk adım atması ve bu hayata 2003 yılı Best Model Of Turkey yarışmasında ki performansı neden olmuştur. yarışmadan ünlü oyuncu gelecek vadeden olarak ünvan aldı.
Bu yarışmada kendini gösteren oyuncu 2005 yılında bu yarışmaya tekrardan katılır ve orada ise birinci seçilir. Bunun yanı sıra dünyanın en iyi 2. mankeni olarak seçilmişitir.
2005 yılında bu başarıları yakalamasıyla reklam ve defile ajamsları oyuncunun peşini bırakmıyordu. Hergün iş teklifi alan oyuncu tabi ozamanlar mankenlik yapıyordu. Faruk saraç, Abbate, Tween ve Network gibi ünlü markaların yurt dışı yurtiçi defilelerine katıldı buralarda görev aldı.
Dizilere ve Sinemaya ise 2007 yılında başlamıştır. 2007 Kasım ayında Mia Danışmanlık ve Dada Filmin beraber hazırladığı Musallat sinema filminde rol aldı.
Dizi olarak ise ilk olarak Eski 18 dizisinde oynamıştır. Zoraki Koca dizisinde Ömer karakteriyle tv ekranlarında daha fazla tanınmaya başlandı hayran sayısı arttı. Orada ki zengin çocuğu rölüyle başarılı bir dönem geçirmiştir.

Küçük Sırlar dizisinde Çetin karakterini canladırmıştır.
Buraz Özçivit şimdilerde ise Mühteşem Yüzyıl Dizisnde oynamaktadır. Malkoçoğlu karakterini canladırmaktadır. Bu dizide oynayan herkez rölünde oldukça başarılı ve kalite bir dizidir.

Burak Özçivit’in Oynadığı Diziler
Eksi 18 (Murat) 2006
Zoraki Koca (Ömer) 2007
Baba Ocağı (Güven) 2008 – 2009
İhanet (Emir) 2010
Küçük Sırlar (Çetin) 2010
Muhteşem Yüzyıl (Bali Bey - Malkoçoğlu) 2012-2013

Burak Özçivit Resimleri;
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme