10 Nisan 2013 Çarşamba

Elçin Sangu (Eda Çağlar) Kimdir? Bir Aşk Hikayesi

-->
Elçin Sangu (Eda Çağlar) Kimdir? Bir Aşk Hikayesi başlıklı dizi oyuncusu tanıtım yazımızda Fox Tv kanalının yeni dizisi Bir Aşk Hikayesi dizisi oyuncularından Eda karakteri ile karşımıza çıkan Elçin Sangu kimdir,hayatı,nereli kaç yaşında ve Elçin Sangu biyografisi ile ilgili bilgiler aşağıdadır.

Elçin Sangu Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Jale Adlı Karakter ile tanıdık.Elçin Sangu Daha önce herhangi Bir Dizide hiç rol almamış.Elçin Sangu 2009 Yılında Mersin üniversite’sinde Opera Ana Sanat Dalı ve yaylı Çalgılar bölümlerinden mezun Olmuştur.Elçin Sangu Fox tv ekranalrında yepyeni bir dizi ile ekran karşısında...Elçin Sangu Fox tv ekranlarında yeni başlayan ''Bir Aşk Hikayesi'' adlı dizide Eda karakteri ile karşımızda.

Bir Aşk Hikayesi katılan diğer bir isimde Elçin Sangu oldu. Bir Aşk Hikayesi dizisi Eda Çağlar karakterini canladırıyor. Elçin Sangu‘yu daha yakından tanıyalım.. Güzel dizi oyuncusu… Tolga’nın aşık olduğu ya da öyle sandığı kişi. Ceylan’ın en yakın arkadaşı, sırdaşı. Magazin dünyasının gözdesi. Eda bilinenin aksine zeki bir kızdır.

Robert Kolej mezunu. Yurt dışında biraz moda, sıkılıp yurda döndüğünde ise sinema televizyon okumuştur. İnsanların dikkatini çekmeyi sever. Bu yüzden sıra dışı giyimiyle hep ön plandadır. Hayatla alakalı her şeyi oyun olarak görür. En sevdiği oyun; aşk oyunudur! Bu yüzden Tolga’ın aşkına da burun kıvırarak bakar.

Elçin Sangu (Eda Çağlar) Resimleri;


Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme