6 Nisan 2013 Cumartesi

Gonca Vuslateri Kimdir? Yalan Dünyadaki Vasfiye Teyze Kim

Gonca Vuslateri Kimdir? Yalan Dünyadaki Vasfiye Teyze Kim diye soruyorsanız işte cevabı;


Gonca VUSLATERİ, ''Alışılagelmiş oyuncular karakterlerine zıt rolleri oynamakta zorlanırlar'' tezini çürüten bir kişilik.

Oynadığı dizilerde gergin, hafif serseri bazen piskopat hallerinin kendi yaşantısıyla ilgisi olmayan 2 Eylül 1986 Bursa doğumlu oynculuktaki gelişimine rağmen halen mütevazi kalabilmiş, gelecek vadeden oyuncu.
--> Lise eğitimini Kadıköy İntaş Lisesinde tamamlayan genç oyuncu, daha sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümü’nden mezun olmuştur.

 İlk oyunculuk deneyimini Ruhsar dizisiyle yaşayan Gonca Vuslateri’nin daha geniş kitlelere ulaşması ise Küçük Sırlar dizisinde canlandırdığı "Ceyla" karakteriyle olmuştur. Son olarak 2012 yazında yayınlanan ve ekran ömrü kısa süren İbret-i Ailem dizisinde Yıldız karakterini canlandırmıştır.

Gonca Vuslateri, şu sıralarda ise Kanal D’de yayınlanan Yalan Dünya dizisinde Orçun’un Sevgilisi Eylem karakterini ve yeni fenomen Vasfiye Teyze karakterini canlandırmaktadır.

Gonca VUSLATERİ'nin Rol Aldığı Dizi ve Filmler: 
Ruhsar -1997 Eyvah Kızım Büyüdü - 2000 Aliye - 2004 Kız Babası - 2006 Canım Ailem - (Nurcan) - 2009 Bornova Bornova - (Hande) - 2009 Küçük Sırlar - (Ceyla) - 2010 Yerden Yüksek - (Kumru) - 2011 İbret-i Ailem - (Yıldız) - 2012 Yalan Dünya - (Eylem) - 2012

GONCA VUSLATERİ RESİMLERİ;

  

 
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme