26 Nisan 2013 Cuma

Hakiki Kemalpaşa Tatlısı Toptan Satışı Bayiliği (pasatatli.com)

İlk olarak Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde üretildiği için “Kemalpaşa Tatlısı” adıyla meşhur olan Mustafakemalpaşa peynir tatlısının, ülkenin dört bir köşesine aynı kalite ve lezzette ulaştırılması amacıyla www.pasatatli.com adlı onlıne satış sitemiz hizmete açılmıştır.Bu girişimle, özellikle ilçe dışındaki ucuz ve kalitesiz üretim nedeniyle peynir tatlısına sıcak bakmayan vatandaşlarımızın hakiki ‘Kemalpaşa Tatlısı’ tüketmesini sağlamak amaçlanmaktadır.

pasatatli
Ürünler
Peynir,un.irmik ve kabartma tozu kullanılarak üretilen ‘Kemalpaşa Tatlısı’ firmamız tarafından 140 gr’lık paketlerde 1 pakette 50 adet küçük tatlı (Hakiki Kemalpaşa Tatlısı) ve 1 pakette 25 adet büyük tatlı (Hakiki Kemalpaşa Peynir Tatlısı) olmak üzere 2 farklı şekilde satışa sunulmaktadır.Bu iki ürünümüzde aynı kalitede olup aralarında sadece şekil farklılığı (büyük-küçük) vardır. Ürünlerimizin raf ömrü 1 yıldır.
Tatlının Hazırlanışı
İster 50’li tatlı paketi olsun isterse 25 ‘li paket fark etmez.İkisinin de hazırlanışı aynı.Orta büyüklükte bir tencereye 1 litre su ve 750.gr şeker konur.Şeker iyice erimeye başlayınca 1 paket tatlı ilave edilerek arasıra karıştırlmak sureti ile 15-20 dk kaynatılır. Ocaktan indirildikten sonra geniş bir kaba konularak soğumaya bırakılır.İsteğe göre sade dondurma,kaymak veya tahin vb. ilave edilerek servis yapılır.
Afiyet olsun.
www.pasatatli.com
Cumhuriyet Mah. Yalıntaş Cad. No:38 Tatkavaklı Beldesi Mustafakemalpaşa/BURSA
Satış Sorumlusu: Oğuz YAVUZ
0 533 306 79 33
pasatatli@gmail.com

kaynak: myfikirler
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme