17 Nisan 2013 Çarşamba

Halk Bankası Eleman Alımları 2013 Başvuru Formu

2013 Halk Bankası Personel Alımları, Halk Bankası Personel Alımları Başvuru Şartları ve Formu, 2013 Halk Bankası Personel Alımları ve Sınav Tarihleri,

Bu yazımızda da Türkiye Halk Bankası’nın 2013 yılında yapacağı personel alımları ile ilgi detaylı bilgiler paylaşacağız sizlerle. Halk Bankası 2013 yılında ne kadar personel alacak?, 2013 Halk bankası sınav tarihleri, 2013 Halk Bankası personel alımları kayıt ücreti ne kadar vs gibi sorulara cevap aracağız bu başlık altından.


Öncelikle Halk Bankası Nedir? Ne Zaman Kuruldu kısaca bunların bilgisini sizlerle paylaşalım.

Türkiye Halk Bankası A.Ş, 1933 yılında 2284 sayılı Halk Bankası ve Halk Sandıkları Kanunu kapsamında, küçük ve orta büyüklükteki esnaf ve sanayiciye, kolay ve ucuz kredi vermek amacıyla kurulmuş bir devlet bankasıdır. Banka 1938 yılında faaliyete geçmiştir.

Halk Bankası Personel Alımı 

Bankamızda yıllık personel planlamaları çerçevesinde, ihtiyacımız olan unvanlarda eleman alımı için yazılı sınav yapılmaktadır. Sınav duyuruları, gazeteler, dergiler ve Bankamızın web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Yazılı sınavda başarılı olanlar Bankamız tarafından mülakata tabi tutulmakta olup, mülakat sonucunda da başarılı olan adaylar Halkbank Ailesine katılmaya hak kazanmaktadır. Türkiye Halk Bankası, haziran ayında 1000 kişiyi işe alacak. Halk Bankası’ndan Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklamada, bankanın Genel Müdürlük birimlerinde, bölge koordinatörlüklerinde ve şubelerinde istihdam edilmek üzere 9 Haziran’da yazılı sınav yapılacağı bildirildi.

Halk Bankası Eleman Alımları 2013 Başvuru Formu ve Şartları Tıklayın!

 

trvikipedi.com

 

Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme