18 Nisan 2013 Perşembe

Justin Bieber İstanbul 2013 Türkiye Konseri Ne Zaman Nerede? Bilet Fiyatları

--> Justin Bieber İstanbul 2013 Türkiye Konseri Ne Zaman Nerede,Justin Bieber konser bilet fiyatları kaç lira sorusunun cevap bulduğu makalemiz aşağıda,


Uzun süredir Türkiye’ye gelmesi istenen, bunun için Twitter’da defalarca Türk müzikseverler tarafından TT yapılan şarkıcı Justin Bieber, 2 Mayıs 2013 günü, İstanbul Teknik Üniversitesi Stadyumu’nda bir konser verecek.
Daha önce söylendiği üzere, biletlerin 4 Şubat’ta satışa çıkması bekleniyordu. Beklenen gün geldi ve biletler satışa sunuldu. Görüldüğü üzere bilet fiyatları ülkemiz şartlarına göre pek de ucuz değil. Ancak bunca organizasyon yapan, Twitter’da sürekli toplaşan Türk Beliebers’lar, ne yapıp edip gidecektir bu konsere.
ustin Biber, “Believe” turnesi kapsamında 2 Mayıs 2013 günü İTÜ Stadyumu’nda konser verecek.
2 yıl içinde 15 milyondan fazla albüm satışı yapan 19 yaşındaki Bieber’a yetenek gözüyle bakılıyor. 7-15 yaş arası genç kızların ise beyaz atlı prensi. Twitter ve Facebook’ta yüzbinlerce İngilizce bilmediği halde bu İngilizce şarkı söyleyen delikanlıya ölesiye hayran genç kızlarımız var.
Büyük bir hayran kitlesine sahip olan pop şarkıcısı Justin Bieber, 2 Mayıs 2013′te, İstanbul Teknik Üniversitesi Stadyumu’nda konser vermek üzere ülkemize gelecek. Bir süre önce satışa sunulan ilk biletler, kısa sürede büyük ilgi görmüştü hatırlarsanız. Organizatör firmadan şimdi yeni biletler de geldi. Konserin Ayakta ve Diamond Circle Ayakta Erken Giriş biletleri şu an satışta bulunuyor. İlgili sayfaya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Justin Bieber, dünyanın büyük kısmında olduğu gibi ülkemizde de ilgi gören bir isim. Sürekli Twitter’da trend topic olan şarkıcı, Türkiye’de konser vereceğinin haberinin duyulmasının ardından Turkish Beliebers olarak adlandırılan Türk hayranları tarafından Twitter’da yineTT yapılmıştı.
Kısa süre önce Madonna’yı ağırlayan İstanbul, 2013 yılı içerisinde yine son dönemlerin en popülerleri arasında yer alan Justin Bieber’ı ağırlayacak.
Dünya genelinde geniş bir hayran kitlesi oluşturan ve bu hayran kitlesinin neredeyse tamamı genç kızlardan oluşan şarkıcı için Sosyal medya üzerinden gönderilen istekler sonunda karşılık buldu. Böylelikle sosyal medyanın gücüne bir kez daha şahit olduk.
Kasım ayında düzenlenen Amerikan Müzik Ödülleri’nde yılın sanatçısı ve en iyi albüm ödüllerinin sahibi olan Justin Bieber’ın ülkemize ne zaman geleceği net değil fakat bu denli hayran kitlesine sahip biri için en uygun yer devasa bir stadyum olur.
Açık alanda yapılacak bu konser için de görünüşe bakılırsa yaz dönemi beklenecek.
İTÜ Stadyumunda gerçekleşecek konserin biletleri 4 Şubat’ta satışa sunulacak!

Justin Bieber İstanbul’da;
“Believe” turnesi kapsamında 2 Mayıs 2013günü İTÜ Stadyumu’nda konser verecek olan Justin Bieber dünya çapında 15 milyonun üzerinde albüm satışı ile 2 yıldan fazla zamandır pop kültürüne ve sosyal medyanın yeni yüzü olarak hükmetmektedir. 43 milyondan fazla Facebook hayranı, 22 milyondan fazla Twitter takipçisi ve 2,9 milyardan fazla YouTube görüntülemesi olan Justin Bieber – tüm zamanların en popüler YouTube sanatçısı olup, 2012 Billboard Müzik Ödülleri’nde Yılın Sosyal Sanatçısı seçilmiştir.
Konseri seyretmek için satışa sunulacak olan biletlerin yanı sıra, Justin Bieber ile tanışma ve fotoğraf çektirme olanakları da VIP paketleri ile satışa sunulacaktır.
Believe, dünya üzerinde en çok dinlenen ve iTunes’da 1 numaraya yerleşen “Boyfriend” parçası ile başlıyor. “Boyfriend” iTunes’da 32 ülkede 1 numaraya yükselerek dünya rekoru kırdı ve 3 Mayıs’ta yapılan MTV prömiyer’inden beri YouTube’da tıklanma rekorlarına ulaştı. Klip ilk 24 saatinde 8 milyon kişi tarafından izlendi ve bugüne kadar toplam 205 milyon defa görüntülendi. Belive albüm prodüktörlüğünü Scott “Scooter” Braun ve Usher Raymond IV üstlendi. Şarkıların prodüktörlüğünü aralarında Max Martin, Mike Posner, MdL, Diplo, Hit-Boy, The Messengers, Zedd, Rodney Jerkins debulunan çok ünlü isimler yaparken, Justin’in vokal prodüktörlüğünü Kuk Harrell yaptı. Albüm’e Ludacris, Nicki Minaj, Drake ve Big Sean konuk sanatçı olarak katıldılar.
2 Mayıs Justin Bieber İTÜ Stadyumu Konserinin Bilet Fiyatları;
Diamond Circle Ayakta Erken Giriş – 534.00 TL
Diamond Circle Ayakta – 375.00 TL
Tribün – Numaralı – 323.00 TL
Golden Circle Ayakta – 270.00 TL
Silver Circle Ayakta – 154.00 TL
Bronze Circle Ayakta – 100.00 TL
Justin Bieber’in Türk hayranları sonunda muradına erdi. Bieber’in konser ayrıntıları belli oldu.
Konser 2 Mayıs’ta İstanbul’da İTÜ stadyumunda gerçekleşecek.
Müjde Yazıcı’ya konuşan Avrupa Müzik ve Universal Türkiye Genel Müdürü Cengiz Erdem “Çok yakında Justin Türkiye’ye gelecek” deyince haber Twitter’da dünya genelinde en çok konuşulan konu olmuştu. Konserin ayrıntıları netleşti. Hayranlarının sosyal medyada “Justin Bieber İstanbul’a gelsin” etiketiyle başlattıkları kampanya böylece gerçek oldu. Biletix Bieber’in, 2 Mayıs’ta Maslak’taki İTÜ Stadyumu’nda hayranlarıyla buluşacağı açıkladı.


borsarti
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme