1 Nisan 2013 Pazartesi

NTV Mastermind Yarışması Başvuru Formu

--> Mastermind Başvuru Formu, Mastermind Yarışması Hakkında Bilgi,Mastermind Yarışması Başvuru Formu,

BBC’nin dünyaca ünlü yarışması Mastermind, NTV aracılığı ile Türkiye’de ekranlara gelecek. Sizde internetten online olarak Mastermind başvuru formunu doldurarak katılım sağlayabilirsiniz. Altan Erkekli’nin sunacağı ”Mastermind Türkiye”, 2. Dünya Savaşı’nda sorgu subayı Bill Wright’ın sorgu odasındaki deneyimlerini televizyona aktardığı bir BBC formatıdır.

Mastermind Yarışması Hakkında Bilgi;
Yarışma 2 bölümden oluşuyor. ilk tur, yarışmacıların ustalık alanlarından, ikinci tur ise genel kültür sorularından oluşuyor. Her bölümde dört kişinin yarışacağı Mastermind’da, dört ayın sonunda finalistler, yeni uzmanlık alanlarıyla ‘Büyük Final’e hazırlanacak.
Mastermind Yarışması Oyun Kuralı;
Dört yarışmacı birbirlerine ve zamana karşı yarışıp en yüksek puana ulaşmaya çalışıyor, bunu da gerçekten zor sorulara yanıt vererek yapıyorlar.
Önce her birine kendi seçtikleri uzmanlık alanından ve sonra da genel kültür alanından sorular soruluyor. Program 25 yıl boyunca üniversiteleri, kiliseleri ve İngiltere’nin neredeyse tüm ihtişamlı mekanlarını dolaşırken ilk şovdan itibaren sorular yarışmacılara ünlü siyah deri sandalyede soruldu.
Mastermind Yarışması Ödülleri;
arışmanın ilk turunda yarışan ve en çok doğru yanıt veren yarışmacı NTV Yayınları’ndan 1000 TL değerinde hediye çeki kazanacak ve ikinci tura yükselecek.
Yarışmanın birinci turu Nisan ve Mayıs aylarında tamamlanacak.
Mastermind’ın ilk turunda dörderli gruplar halinde yarışacak 64 kişi arasından, kendi grubunda birinci olan 16 yarışmacı, ikinci turda, yine dörderli gruplar halinde yarışacak.
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme