27 Nisan 2013 Cumartesi

Panino Fabs pizza bayiliği alma şartları

2009 yılında İzmir/Balçova’da kurulan firma, ürün ve hizmet kalitesi ile hızla adını duyurmayı başarmış, Panino Fabs markası ile sektörde önemli bir yer edinmiştir. Lezzetli, doyurucu, ekonomik ve kaliteli pizza çeşitleri ile Panino Fabs, Türkiye’nin her bölgesinde yer almayı hedefliyor.

Restaurant hizmetinin yanı sıra evde pizza keyfini de herkese yaşatmak için güçlü bir “Paket Servis” donanımına sahiptir. Tamamen katkısız olarak hazırlanan pizza hamurları ile yapılan ve Panino’ya özel eşsiz soslarla tatlandırılan pizza çeşitlerine her geçen gün, bir yenisi daha eklenmektedir. Panino Fabs 2009 yılında, İzmir’de Türkiye pazarına girerek 3 yıl gibi kısa bir sürede şube sayısını 10’a ulaştırdı ve kendi sektöründe en çok tercih edilen ve talep gören markalardan biri konumuna geldi. Şube sayısını 2013 yılında 25’e çıkarmayı hedefleyen Panino Fabs, Türkiye pazarında büyümeyi planlıyor.

Panino Fabs, franchise almak isteyenlere her türlü profesyonel danışmanlık hizmetini veriyor. Panino Fabs franchise adaylarına anahtar teslim konsept, tek merkezden tedarik, eğitim, reklam ve tanıtım, yer temini,işletme konularında destek gibi birçok konuda yatırımcılarına kurulum sırasında hizmet veriyor Bir Panino Fabs açabilmek için 20.000$ giriş bedeli isteniyor. Toplam yatırım bedeli ise restoranın büyüklüğüne göre değişmekle beraber ortalama 120.000 lira olarak öngörülüyor.

İletişim

Franchise: murat acer 0532 277 88 10
Mail : turkiyefranchiseborsasi@gmail.com başvuru: link
Kaynak: My Fikirler
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme