19 Nisan 2013 Cuma

PSY Yeni Şarkısı ve Klibi Gentleman İzlenme Rekoru Kırdı

PSY Yeni Şarkısı ve Klibi olan ve izlenme rekoru kıran Gentleman klibini İzlemek için...


Geçen yıl "Gangnam Style"la düm dünyayı sallayan Güney Koreli rapçi PSY'nin yeni şarkısı "Gentleman" internette paylaşıldığı cuma gece yarısı yayınlandıktan sonra geçen 24 saat içinde YouTube'da 10 milyon kez dinlendi. Şarkıyı dinleyenlerin sayısı 13 milyon 838 bin 900'e ulaştı.

Ünlü şarkıcı böylece bir günde YouTube'da en çok dinlenen kişi unvanıyla rekor kırdı. Cumartesi akşamı ülkesinin başkenti Seul'de konser veren ve 50 bin kişinin önünde yeni şarkısını seslendiren Psy'nin "Gangnam Style" şarkısı şimdiye kadar YouTube'da 1.5 milyar kez izlendi.

Tek şarkılık şöhretle yetinmemeye kararlı görünen PSY, geçen yılın sonunda verdiği bir demeçte, yeni şarkıların nasıl karşılanacağı konusundaki endişelerini de gizlememişti. "Gangnam Style'ın ötesine nasıl geçebilirim" diyen PSY, bununla birlikte hayranlarının karşısına beğenileceğinden emin olduğu yeni dans figürleriyle çıkacağı müjdesini vermişti.

Geçen gün yeni şarkısı Gentleman'ı yayımlayan PSY, taklidiyle binlerce kişiyi kendinden geçirdi. Daha önce Justin Timberlake de topuklu ayakkabı ve kadın mayosu giyerek aynı şarkıyı taklit etmişti.

PSY Gentleman Klibi İzle

Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme