26 Nisan 2013 Cuma

Sabun Dünyam Alaçatı Sabunları Bayiliği Almak

Firma İsmi : Sabun Dünyam-Alaçatı Sabunları
Bayilik Kategorisi : Bayilik
Kuruluş Yılı : 1996
Şube Sayısı : 292
Firma Tanıtım : Firmamız 2000 senesine kadar fason imalat yapmıştır. İç ve dış ülkelere ihracat yapmaktadır. Doğal gliserinli sabun alanında faaliyet göstermektedir. 2012 Senesinde Türkiye’nin en büyük avm zincirlerini oluşturmuştur. Şu anda, 30′un üzerinde Kipa, Real, Migros mağazalarında ve seçkin AVMlerde, hava alanlarında, sahil kasabalarında ve şehir merkezlerinde toplam 300′e yakın bayisi ile hizmet vermektedir.
Bayilik Şartları : Her AVM’nin koşulları farklılık gösterdiğinden, bu koşullar hariç tutularak hesaplanan ortalama yatırım maliyeti 10.000 TL’dir. Bayilik alana dek geçen sürede numune istekleriniz perakende satış fiyatı üzerinden faturalandırılır. Karşı ödemeli kargoyla gönderilir yahut size yakın şubemizden teslim edilir.
Bayilik ile ilgili Destekler : 10.000 TL yatırım maliyeti içerisinde ortalama 8 m2 konsept stand, tüm standı satışa hazır hale getirecek 50 çeşit toplam 2500 adet sabun, ürün miktarı kadar sabun ambalajı, broşür dahildir. Ayrıca personel eğitimi desteği verilmektedir.
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : 10.000 TL yatırım maliyeti ve ortalama %333 kar marjı bulunmaktadır.
Bayilik için ek şartlar: Ek şart gerekmemektedir. Telefonda ya da yüz yüze detaylar görüşülebilir.
İletişim Bilgileri
İlgili Kişi : Nuri Erkal
Telefon : 0 536 265 57 77
Web Sitesi : www.sabundunyam.com
E-posta Adresi : nurierkal@sabundunyam.com
Adres : Olimpia İş Merkezi No:39 Halkalı/Küçükçekmece

 kaynak: myfikirler
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme