14 Mayıs 2013 Salı

2013 Erkek Deniz Şortu Modelleri Resimleri

2013 Erkek Deniz Şortu Modelleri Resimleri,2013 Erkek Deniz Şortu Modelleri, Son Moda Yepyeni Erkek Deniz Şort Modelleri, Deniz Şortları, Şık Tasarım 2013 Erkek Mayo Modelleri, Erkek Yaz Mayo Modelleri,

2013 Yaz Erkek Mayoları, Yeni Modeller 013 yılının gelmesiyle kış sezonu yeni modelleri de görücüye çıkmıştı fakat günümüz itibariyle yaz yaklaşıyor ve moda konusunda yazın giyilebilecek kıyafetler için yeni tasarımlar gündeme gelmekteler. Kadınlar için moda ne kadar önemli olsa da çağımızın gerekleri erkeklerinin de modaya uymaları konusunda geri kalmadıkları söylenebilir.

Plaja giden moda takipçileri açısından erkek giyim tarzında yeni modeller her geçen gün raflarda yerini almaktalar. Çeşitli desenlerde ve her göze hitap eden erkek deniz şortları, kişilerin zevkine göre modellerle tasarlanırlar. Tasarımcıların henüz yeni modeller hakkında fazla bilgi vermemeleri dolayısıyla bu yıl hangi modellerin moda olacağını tam olarak bilmesek de yine bazı tahminlerde buluna bilmekteyiz. Kadınlar için modada ne kadar görsellik ön plandaysa, erkekler için de rahatlık aynı derecede ön plandadır. Bu durum deniz şortlarında da kendini yazın belli edecek gibi.

 

sevdaselim
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme