10 Mayıs 2013 Cuma

Çin Sitelerinden Alışveriş Yapmak ve Çin Siteleri

-->

Çin Sitelerinden Alışveriş Yapmak ve Çin Sitelerin'den Mal Almak,Çin Alışveriş Siteleri,yurtdışından alışveriş yapmak, çinden alışveriş yapmak, çin alışveriş, alışveriş,En Ucuz Çin Alışveriş Siteleri ,Ücretsiz Kargolu Çin Alışveriş Sitesi


dealextreme.jpg


1- http://www.dealextreme.com : Aradığınız hemen her türlü şeyi bulabilirsiniz. Fiyatlar genellikle müşterilerce çok uygun bulunuyor. Kargo ücreti yok. Gönderilerin ülkemize ulaşması yaklaşık 2 haftayı buluyor. Site en popüler Çin alışveriş sitesi.

tradetang.jpg


2- http://www.tradetang.com : Her çeşit ürünün satıldığı bu sitede bazı ürünler perakende bazıları ise ancak toptan satılabiliyor. Fiyatlar makul. Gönderiler hızlı.

focalprice.jpg


3- China Dropshipping - Free Shipping China Gadgets from Online Electronics Store : Elektronik ağırlıklı ürünlerin bulunduğu bir site. EMS kargo seçeneği seçilirse Türkiye'ye de siparişinizi gönderiyor. Kullanıcı yorumları, ürün incelemeleri alışverişlerinizi kolaylaştırıyor.

bestofferbuy.jpg


4- Electronic Gadgets, Home Gifts & Unusual Novelty Gifts - BestOfferBuy : Site karmaşık değil. Çok sayıda ürün var. Kargo ücreti alınmıyor. Ülkemize teslimat süresi ortalama 12 iş gününü bulabiliyor.

chinavasion.jpg


5-China Wholesale - Wholesale Electronics - Dropship From China : Elektronik ürünlerin genellikle toptan satıldığı bir site. Fiyatlar haliyle uygun.

alibaba.jpg


6-Manufacturers, Suppliers, Exporters & Importers from the world's largest online B2B marketplace-Alibaba.com: Toptan her çeşit ürünü bulabileceğiniz bir site. Ancak perakende ürünlerin de satıldığı Aliexpress.com - Online Shopping for Electronics, Fashion, Home & Garden, Toys & Sports, Automobiles from China. adlı yan sitesi de var.


Ek olarak

http://www.lightinthebox.com/
http://www.tomtop.com
http://www.dinodirect.com/
http://www.chinabuye.com/
http://www.tinydeal.com/

shiftdelete.net
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme