3 Temmuz 2013 Çarşamba

Andrej Pejic Kimdir? (Eflak Prensi) Radu Kim, Andrej Pejic Nereli, Kaç Yaşında, Resimleri- Fatih dizisi

 
Andrej Pejic Kimdir? (Androjen Manken) Eflak Prensi Radu Kim, Fatih dizisindeki Radu gerçek adı ne, Andrej Pejic nereli, Andrej Pejic kaç yaşında, Andrej Pejic erkekmi kadın mı, Andrej Pejic resimleri hakkında haber ve bilgiler bu sayfamızda yer verdik.

Konu başlığı: Andrej Pejic Kimdir? (Eflak Prensi) Radu Kim, Andrej Pejic Nereli, Kaç Yaşında, Resimleri- Fatih dizisi

Andrej Pejic Kimdir, Andrej Pejic Resimleri, Andrej Pejic Biyografi Andrej Pejic yabancı bir mankendir. Paris Moda Haftası’nda podyumda herkesten çok dikkat çeken bir isim vardı; Andrej Pejic oldu. Melbourne doğumlu olan erkek model, androjen güzelliğini John Galliano, Jean Paul Gaultier, Raff Simmons ve Paul Smith gibi en büyük markaların defilelerinde sergileme fırsatı buldu.

              Andrej Pejic Resimleri (Fotoğrafları) için  Tıklayınız
          Andrej Pejic Fotoğrafları için  Tıklayınız


Andrej Pejic, Yugoslavya kökenli olup, bir sırp anne ve hırvat babanın çocuğudur. Andrej Pejic bu aralar, erkek olmasına rağmen kadın gibi görünmesi ve mesleği olan modellikte yaptığı işlerle konuşuluyor. Son olarak bir iç giyim firmasının sütyen katalogunda kullanılan model bu sebeple adından sıkça söz ettirmeye başladı.
Andrej Pejic (Andrey Pejik diye okunuyor), Yugoslavya kökenli olup, bir sırp anne ve hırvat babanın çocuğudur. Andrej Pejic bu aralar, erkek olmasına rağmen kadın gibi görünmesi ve mesleği olan modellikte yaptığı işlerle konuşuluyor. Son olarak bir iç giyim firmasının sütyen katalogunda kullanılan model bu sebeple adından sıkça söz ettirmeye başladı. Andrej Pejic‘in fotoğraflarını ve videosunu yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Andrej Pejic kadın gibi görünmesi sayesinde hem kadın modellerin yapabileceği hem de erkek modellerin yapabileceği işleri alabiliyor.


Fatih Sultan Mehmed dönemini anlatan Fatih adlı dizide Kazıklı Voyvoda'nın kardeşi ve Sultan Mehmed'in en güvendiği adamlarından biri olan Güzel Radu karakterini hem erken hem kadın defilelerinde podyuma çıkan 'Androjen Manken' Andrej Pejic canlandıracak.

Yeni sezonun en iddialı dizilerinden biri olan Fatih dizisinin çekimleri için gün sayılırken oyuncu kadrosu da şekillenmeye başladı. Mehmet Akif Alakurt'un Fatih Sultan Mehmed'i canlandıracağı dizide Gamze Özçelik, Dağhan Külegeç, Seda Akman, Birkan Sokullu, Hande Soral gibi isimlerin yanı sıra hem erken hem kadın defilelerinde podyuma çıkan ve 'Androjen Manken' olarak tanınan Sırp model Andre Pejic de rol alacak.

Kanal D'de yayınlanacak olan Fatih dizisinde Andre Pejic, Fatih Sultan Mehmed'in can düşmanı Kazıklı Voyvoda'nın kardeşi Güzel Radu'yu canlandıracak. Rumen kralı olan babaları tarafından çocuk yaşta Osmanlı himayesine verilen ve kendileriyle aynı yaşlardaki Fatih'le aynı ortamda büyüyen kardeşlerden Vlad Kazıklı Voyvoda adıyla tarihe geçti. Güzel Radu ise Osmanlı tarafında kalıp Fatih Sultan Mehmed'in en güvendiği isimlerden biri oldu...

BÖLÜM BAŞI 5 BİN DOLARALACAK
Bir süre önce ülkemize gelip bir defilede podyuma çıkan Andre Pejic, Fatih dizisinde bölüm başı 5 bin dolar ücret alacak. Pejic en son David Bowie'nin The Stars Are Out Tonight şarkısının klibinde Oscarlı oyuncu Tilda Swinton'la birlikte kamera karşısına geçmişti.

kaynak: haberturk.com
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme