12 Temmuz 2013 Cuma

Fatih Dizisi Ne Zaman Başlayacak hangi kanalda (Oyuncuları kimdir)

Fatih Dizisi Ne Zaman Başlayacak hangi kanalda (Oyuncuları kimdir)hakkında açıklayıcı bilgerin yer aldığı dizi haber yazımızın içeriği aşağıda.

Gamze Özçelik, Dağhan Külegeç, Hande Soral, Birkan Sokullu, Seda Akman, Salih Bademci ve Androjen Model Andrej Pejic usta oyuncuların yer aldığı Fatih dizisi ne zaman başlayacak, Fatih dizisi hangi kanalda yayınlanacak?


Kanuni Sultan Süleyman dönemini anlatan 'Muhteşem Yüzyıl', Fatih Sultan Mehmet Han'ın dönemini anlatan 'Fatih' dizisine karşı... 

Fatih Sultan Mehmed'in hayatını anlatacak olan, Kanal D'nin yeni sezondaki iddialı dizilerinden 'Fatih'in oyuncuları okuma provası yaptı. İstanbul'un fethinden sonraki dönemi konu alan, başrollerinde Mehmet Akif Alakurt, Gamze Özçelik, Dağhan Külegeç, Hande Soral, Birkan Sokullu, Seda Akman, Salih Bademci ve Androjen Model Andrej Pejic gibi isimlerin yer aldığı 'Fatih' dizisi için hazırlıklarda sona gelindi.


Fatih dizisinin setinden gelen ilk kare:
859746_2df77c3dbab67bfb0e1fcede321bb063.jpg
“Fatih Dizisi” Çalışmalarında Artık Sona Gelindi
Yapımcılığını MEDYAPIM’ın, yönetmenliğini de Merve Girgin’in üstlendiği “Fatih dizisi”nin oyuncularıbiraraya gelerek okuma provası yaptılar. Çekimleri kısa bir süre sonra başlayacak olan Fatih Dizisi Kanal D‘de yeni sezonda ekrana gelecek.

İstanbul’un fethinden sonraki dönemi konu alan, başrollerinde Mehmet Akif Alakurt, Gamze Özçelik, Dağhan Külegeç, Hande Soral, Seda Akman, Birkan Sokullu, Salih Bademci ve Androjen Model Andrej Pejic gibi isimlerin yer aldığı “Fatih dizisi” için hazırlıklarda son noktaya gelindi. Fatih Dizisi’ne Kadın Görünümlü Erkek Oyuncu Transferi “Androjen Model” lakaplı dünyaca ünlü Sırp model olan Andrej Pejic “Fatih dizisi”yle anlaştı.Biyolojik olarak erkek olan fakat alımlı ve ince hatları nedeniyle hem erkek, hem de kadın defilelerinde boy gösteren Andrej Pejic, Fatih dizisi‘nde Dracula’nın kardeşi Radu rolünü canlandıracak.

Kazıklı Voyvoda’nın kardeşi ve Sultan Mehmed’in en güvendiği adamlarından biri olan “Güzel Radu” karakterini hem erkek hem kadın defilelerinde podyuma çıkan ‘Androjen Manken’ Andrej Pejic canlandıracak. Rumen kralı olan babası tarafından çocuk yaşta Osmanlı himayesine verilen ve kendisiyle aynı yaşlardaki Fatih’le aynı ortamda büyüyen kardeşlerden Vlad Kazıklı Voyvoda adıyla tarihe geçti. Radu ise Osmanlı tarafında kalıp Fatih Sultan Mehmed‘in en güvendiği isimlerden biri oldu.
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme