31 Ağustos 2013 Cumartesi

Demet Özdemir Kimdir? kaç yaşında (Sana Bir Sır Vereceğim) Aylin Kim Biyografisi Nereli

www.nedirkimdirbilgilen.com olarak Dünya'da ve Türkiye'de ünlü olmuş insanların biyografilerine yer vermeye devam ediyoruz.Bu gün de Fox televizyonunda yayınlanan ''Sana Bir Sır Vereceğim'' adlı dizide Aylin karakterini canlandıran güzel ve genç oyuncu Demet Özdemir Kimdir, nereli, Demet Özdemir hayatı kaç yaşında gibi konulara yer vereceğiz.

FOX TV’nin yeni başlayan ve hemen izleyici kitlesi oluşturan bir sonraki bölümleri merakla beklenen dizisi olan, Sana Bir Sır Vereceğim tüm hızıyla devam ediyor. Birinci bölüm yayınlanır yayınlanmaz oyuncuların merak edildiği dizideki çoğu isim ilk defa ekranlarda gördüğümüz isimler, bunlardan biriside Demet Özdemir. Demet Özdemir dizide Aylin karakterini canlandırıyor. Profesyonel oyunculuk kariyerine bu dizi ile başlayan güzel oyuncu hemen dikkatleri üzerine çekmeye ve adından söz ettirmeye başladı.

Demet Özdemir Kimdir?

Demet Özdemir 22 yaşında olup 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.  

Demet Özdemir bilidiğimiz kadarıyla Efes Kızları dans grubunda bir süre dans etti ve oyunculuk eğitimi aldı.

Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde Aylin karakteri ile ilk profesyonel oyunculuk deneyimini yaşayacak olan güzel bir oyuncudur. Demet Özdemir siyah saçlı ve kahverengi gözleri ile dizide bütün gözleri üzerine çekerek adından söz ettirmiştir. Dizideki rolünde süper güçlere sahip etrafına elektrik saçan kızı canlandıran Demet Özdemir elektriğini bizlere de saçmıştır.

Demet Özdemir Resimleri;


 

Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme