29 Ağustos 2013 Perşembe

Ebru Sertbay Kimdir? Biyografisi Nereli Kaç Yaşında Resimleri

Bu biyografi sayfamızda,Ebru Sertbay Kimdir, biyografisi nereli kaç yaşında resimleri hayatı ve kariyeri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Ebru Sertbay, Bursalı voleybolcu ve mankendir.2013 Miss Model Of Turkey modellik yarışmasındadördüncü güzel ünvanını kazandı.21 yaşındadır.


2013 Miss Model Of Turkey modellik yarışmasında 4’ncü olan Ebru Sertbay, tacını aldığı Kuşadası Aqua Fantasy’de kampa girdi.

26 katılımcı bayanın içinden 4.’lük elde eden Ebru Sertbay, Türkiye’yi temsil edeceği uluslararası yarışmaya Aqua Fantasy’nin doğal güzellikleri arasında yaptığı tatil ile hazırlanıyor.

Uzun bir koşuşturma turundan sonra Kuşadası'na gelerek tacını aldığı Aqua Fantasy Otel’de enerji toplayan Sertbay, kendisine Tuğba Özay’ı örnek aldığını söyledi. İtalya’da yapılacak olan yarışmada Türkiye’yi temsil edecek olan Ebru Sertbay, uykuyu çok özlediğini, bütün çalışmalarında kendisine örnek aldığı Tuğba Özay’ın her zaman her şartta desteğini aldığını belirterek “Miss Model Of Turkey yarışmasında 4’ncü seçildikten sonra gerek yurt dışından gerek yurt içinden bir çok teklif geliyor. Ancak şuan da yurt dışında yapılacak olan yarışmada ülkemi temsil etmekten başka bir düşüncem yok. Yarışmanın ardından gelen teklifleri değerlendirerek tercihimi yapacağım” dedi.

Miss Model Of Turkey 2013'te 4'ncü seçilen manken Ebru Sertbay, Türkiye'yi yurt dışında temsil etme hakkını kazandı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde öğrenimini sürdüren ve aynı üniversitede forma giydikten sonra voleybol takımının antrenörlüğünü yürüten Ebru Sertbay, başarısını podyumlarda da kanıtladı. Güzelliği ve fiziği ile tüm dikkatleri üzerine çeken genç manken, spor sahalarından modelliğe adım atışında ailesinden büyük destek gördüğünü ve Kuşadası'nda yapılan Miss Model Of Turkey Yarışması'na katılmaya karar verdiğini belirtti.

Ebru Sertbay, "Miss Model Of Turkey Yarışması, güzelliğin bir önem taşımadığını tamamen modellik yarışması olduğunu öğrendiğim andı" diyerek önce ayrılmayı düşündüğünü ifade etti. "Kamp arkadaşlarım podyumda benden çok iyilerdi, benim ise o ana kadar hiç podyum deneyimim olmamıştı" şeklinde konuştu. Sertbay, yarışmacıların koreografisini düzenleyen Joker Ajans'ın sahibi Burak Özdemir ve muhteşem insan olarak nitelediği Tuğba Özay'ın büyük desteğini almasıyla motivasyonunun yükseldiğini belirterek, "Ben bu işi başarabilirim" düşüncesiyle yola çıktığını ve Türkiye'nin tescilli modelleri arasına ismini yazdırmayı başardığını söyledi.


Ebru Sertbay  Resimleri (Fotoğrafları); Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme