31 Ağustos 2013 Cumartesi

Ekin Koç Kimdir? Sana Bir Sır Vereceğim Tilki Kim nereli kaç yaşında biyografisi


Fox Tv'de Sana Bir Sır Vereceğim dizisindeki Tilki kim veya Ekin Koç kimdir, kaç yaşında, nereli kariyeri nedir gibi bir çok soruyu kendi kendimize soruyoruz son günlerde.

İşte bizde çok merak edilen yakışıklı ve genç oyuncu Ekin Koç kimidir biyografi yazısını sizin için hazırladık.

Ekin Koç, 5 temmuz 2013 tarihinde FOX TV ekranlarındında başlayacak olan SANA BİR SIR VERECEĞİM dizisinde oynayan ve Tilki karakterini canlandıran genç ve yakışıklı bir oyuncudur.

Ekin Koç’un dizideki rolü Tilki karakteridir.Ekin Koç’un canlandıracağı Tilki karakteri 18 yaşında asi ve serseri ruhlu, özel güçleri olup kendini görünmez yapabilen bir karakterdir. Tek başına bağımsız yaşadığı için kimseden yardım istemeyerek kendi sorunlarını kendi çözer. Dışarıdan kimseye ihtiyacı olmayan gibi görünse de aslında sevecen ve sevdiği kişiyi koruyan birisidir.

Peki Ekin Koç kimdir, Kaç yaşındadır, Biyografisi ve Resimlerini sizler için paylaştık

Ekin Koç Kimdir?


Hayatı;
Murat Boz’a olan benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken yakışıklı oyuncu Ekin Koç 27 yaşında olup 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yakışıklı oyuncunun boyu 1,70 cm ve göz rengi kahverengidir. Ekin Koç 35 buçuk atölyesi öğrencisi olup, Vahide Gördüm ve eşi Altan Gördüm’den dersler alan oyuncu şimdi ise Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde Tilki karakterini candırarak oynuyor.

Ekin Koç Resimleri;
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme