29 Ağustos 2013 Perşembe

HTC One Özellikleri Nedir?

HTC One Özellikleri Nedir? HTC One Samsung ve iPhone’a rakip ürettiği modeller ile büyük bir kitle yarattı bile. Takipçileri azımsanamayacak kadar çok olan HTC’nin son telefonu olan HTC One ise özellikleriyle adeta göz dolduruyor. İşte o özelliklerden bazıları:

HTC One dört çekirdekli bir telefon ve işlemci hızı da 1.7 GHZ. bu hızlı işlemciyle beraber 2 gb ddr2 rami var ve çok hızlı bir telefon. HTC Sense ile aynı arayüzü kullansa da Android işletim sisteminin son sürümü kullanıyor ve micro sd kart da destekliyor. Piyasada iki şekilde yer alıyor. Bir tanesi 32 GB diğeri ise 64 GB olan modeller. GPS antenine kendinden sahip ve internetiniz olmasa bile navigasyon gibi hizmetleri kullanabiliyorsunuz.

Yakınlık sensörü ve ortamdaki ışığı algılayan sensörlere de sahip. nedirkimdirbilgilen.com 3,5 mm olan bir jag girişine sahip bu da onu piyasadaki neredeyse birçok kulaklıkla uyumlu yapıyor. HDMI bağlantısı da destekleyen telefon kumanda da destekliyor. Kamerası da oldukça gelişmiş. Fotoğraf ve video manyağı olanları kesinlikle tatmin edecek düzeyde. 28 mm bir lens kullanıyor ve ayarlanabilir beş adet flaş seviyesi bulunuyor. Ön kamerası 2 megapiksel ve HDR video kayıt özelliğine sahip. yani 1080p Full HD kayıt yapabiliyorsunuz.

Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme