26 Ağustos 2013 Pazartesi

Kelly Brook Kimdir? biyografisi nereli kaç yaşında resimleri

Bu günkü biyografi tanıtım yazımızın konuğu İngiliz model ve aktrist Kelly Brook Kimdir biyografisi nereli kaç yaşında resimleri...

Kelly Brook Kimdir
Asıl adı Kelly Ann Parsons, 23 Kasım 1979’da Rochester, İngiltere’de doğmuştur. Model, aktris ve sunucudur. Kelly Brook modellik kariyeri için Londra’da bulunan Italia Conti adlı okulda 3 sene eğitim görür. Brook’un modellik kariyeri 16 yaşında bir güzellik yarışmasını kazandıktan sonra başlar. Brook’un fotoğrafları kısa zaman içerisinde FHM gibi dergilerde ve En Çekici 100 Kadın listelerinde yer almaya başladı.

2006 yılında aynı FHM En Çekici 100 Kadın listesinde 6. sırada yer alır. Mayo ve spor giyim reklam kampanyalarında çekici pozlarıyla boy gösteren Kelly Brook, billboardlardaki resimleriyle ününü artırır. 2007 yılında Unilever Lynx vücut spreyinin yeni mankeni olur. Mtv için The Big Breakfast gibi çeşitli programlar sunar. Smallville dizisinde birinci sezonda rol alır (2001-2002). Sinema kariyeri de 2003 yılında The Italian Job adlı filmde oynadığı ufak rolle ilerlemeye devam eder. İlk başrolünü de School for Seduction adlı 2004 yapımı filmde oynar.

Diğer filmleri; Survival Island (Bu filmde Billy Zane ile başrolü paylaşır, 2006), Deuce Bigalow: European Gigolo (2005), Romy and Michele: In the Beginning (2005)(TV), House of 9 (2005), Three (2005) Kelly Brook son zamanlar aktör Billy Zane (Kurtlar Vadisi Irak adlı filmde Sam William Marshall rolündeki oyuncu) ile birlikte yaşamına devam etmekte.

Mesleği: Sinema Sanatçısı & Model & Sunucu Doğum Yeri: Rochester, İngiltere Doğum Tarihi: 23 Kasım 1979

Bir deodorant firmasının lansmanı için İstanbul’a gelen İngiliz model-oyuncu Kelly Brook, tatil için soluğu Bodrum’da aldı. Arkadaşı Naomi Campbell’ın tavsiyesi üzerine Bodrum’daki Life Co adlı detoks merkezine giden Kelly Brook bodrumda üstsüz güneşlendi.Balık eti diye tabir edilen ve Türk kadınına benzeyen düzgün fiziği ile dikkatleri üzerine çeken Kelly Brook üstsüz fotoğraflarının çekildiğini fark edince sempatik gülümsemesi ile havluya sarınıp odasına geçti. Kelly Brook akşam saatlerinde ise Türkbükü’nden 10 adet mayo alıp Atalay Balık’ta yemek yedi.

Kelly Brook Resimleri;

 Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme